2737
2739
عنوان

مادرای با تجربه برای از پوشک گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1381 بازدید | 59 پست
سایز بندی داره و هم اینکه دیگه جایی رو کثیف نمیکنن هم اعصاب شما آروم میمونه هم بچه  مدل دیگش ه ...

دیگه استفاده نکردم 

گفتم بزار سختش بشه دیگه تکرار نکنه بره دستشویی 

فرش و اینا مهم نیست نهایتش میشورمش دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اغلب بچه ها مقاومت می کنن. پسر من به خاطر اینکه وقت بازیش تلف نشه، حاضر نبود بره دستشویی

امان از این بچه ها 

یعنی من به حدی راحت و نصف روزه این بچه رو از شیر گرفتم و دو روزه از لالایی دادن رو‌ پا گرفتم که فکرشم نمیکردم سر پوشک انقدر اذیت کنه

2728
بزار شرایطمو بگم  ما فرسنگ ها از ایران دوریم، اینجا هم هیچ آشنایی نداریم، تمام تلاشمو کردم که ...

سلام گلم شماتوتایپیک قدیمی دیدم گفتین فولیک اسید۵میلی خوردین توبارداری برای بچتون مشکلی پیش نیومد؟

2740
سلام  نه هیچ مشکلی  چه مشکلی باید پیش میومد؟

عزیزم خداروشکر.من توبارداری فولیک اسید۵خورده بودم الان بچم به دنیااومده ،توگوگل ک دیدم بعضی ها از پیش فعالی واتیسم حرف میزنن.‌. دورازجون همه بچه ها. نگران شدم دیدم شماهم خوردین گفتم تجربتونوبگید،چندمدتت شما فولیک اسید۵میلی خوردین قبل وبعدازبارداری ممنون میشم جوابموبدید🙏🏻

عزیزم خداروشکر.من توبارداری فولیک اسید۵خورده بودم الان بچم به دنیااومده ،توگوگل ک دیدم بعضی ها از پی ...

من از وقتی فهمیدم باردارم تاااا موقع زایمان خوردم 

دخترم به شدت آروم و مظلومه 

اتیسمم نداره خداروشکر

خداروشکرعزیزدلم،میشه لطفا بگی چراخوردی شما؟ببینم مشابه بوده دلیلمون،ممنونم

من به خاطر غلظت خون و دوبار سقط بدون دلیل  مصرف کردم

بله شکر خدا 

الان داره یه زبان دیگه هم یاد میگیره 

قدرت یادگیریش خیلی بالاست 

من به خاطر غلظت خون و دوبار سقط بدون دلیل  مصرف کردم بله شکر خدا  الان داره یه زبان دیگه ...

وای خداروشکرایشالا موفق باشه😍🙏🏻

عزیزم قبل بارداری اصلا نخوردی قرص فولیک اسیدرو؟ومطمعنی دیگه فولیک اسید۵میلی گرم بود؟یک میلی گرم نبود؟که خوردی؟

2706