2737
2734

وقتی استوری ساعت سه گذاشت گفتم ببین الان دلم از مامانم شکسته ولی اون هست آروم میشم باهم صحبت میکنیم اما خوردم کرد ایکاش دستم می‌شکست پیام نمی‌دادم غلط کردم دلم میخواد از ته دل بلند بلند گریه کنم به حال خودم 

❄ Only G♥D ❄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک نفهمیدم  یعنی تو بخاطر این جواب ها با مادرت دعوا کردی  برای این جواب ها اینقدر گریه ...

نه با مامانم قبل دوازده دعوا کردیم تا ساعت سه تو خودم بودم بغض کرده بودم این اتفاق ک افتاد با طرف خیلی حالم بد شد کلی گریه کردم 

❄ Only G♥D ❄
2728
خب پسسسسس  دیگه چرا ناراحتی ؟!!! دیگه باید خیالت راحت باشه

من بهش پیام دادم ک اینجوری نذار و اینا کلا خوردم کرد اشتباه کردم پیام دادم خیلی داغونم چرا پیام دادم 

❄ Only G♥D ❄
منم پریود بودم مامانم بدبخت هی بیا بریم دکتر... آخرشم برد منو دکتر... اونوقت مامانت اینجوری گفته

خیلی حالم بده خیلی تو این دنیا یکی منو نمی‌خواد اون از خانواده اون از کسی ک دوسش داشتم چرا من نفهم بهش پیام دادم اینجوری خوردم کنه دلش خنک بشه چرا استوری میذاشت ک من پیام بدم بهش تو رو خدا دعا کنید من بمیرم هیچ کس منو نمی‌خواد 

❄ Only G♥D ❄
خب نباید پیامش میدادی.... کلا بلاکش میکردی که استوریشم برات بالا نیاد الان تحقیر بشی عزیزم 

الان بگو چیکار کنم الان ک از کار گذشته بگو چیکار کنم آروم بشم انقدر جلو دهنمو گرفتم گریه کردم دارم خفه میشم 

❄ Only G♥D ❄
2740

از رل و جنس مخالف بکش  کنار حسابی حالت خوب میشه  و زندگیت  رو دور میفته اینا فقط حاشیه هستن  وقت ادمو هدر میدن  دعوا با مادرم اگر نباشه که  نمیشه    نمک زندگیه  شما خیلی حساس شدی   یکم ریلکس کن نسبت به حرف  ادما واکنش  نشون نده