2737
2739
منم یه بار فیلم میدیدم  یهو گفتم وای این دختره جقد زشته لباش چه بزرگن انگار صورتش یه جوریه  ...

خب هرکی یه تعریفی از زیبایی داره صرف اینکه خیلیها میگن یه نفر زیباست که دلیل نمیشه.مثلا من چهره شکیرا رو خیلی بیشتر میپسندم‌.یا توی بازیگرای خودمون مهتاب کرامتی.خالا اینکه یه نفر خوشش نیاد معنیش اینه که مشکلی داره؟واقعا نمیفهمم

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب هرکی یه تعریفی از زیبایی داره صرف اینکه خیلیها میگن یه نفر زیباست که دلیل نمیشه.مثلا من چهره شکیر ...

بخدا خواستم بنویسم من شکیرا رو بیشتر دوس دارم 😄خب الان سلیقه من و شما خیلی به هم نزدیکه  به خیلیا هم نه   مقصر هیشکی نیست ولی اگر پیش کسی بگی  زود قضاوت میکنن مگر خودت چی هستی که به انجلینا میگی زشت

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖
2728
بخدا خواستم بنویسم من شکیرا رو بیشتر دوس دارم 😄خب الان سلیقه من و شما خیلی به هم نزدیکه  به خی ...

چه جالب😉والا من ادعایی در مورد خودم ندارم.هرکس یه نظری داره بالاخره نمیشه تحمیل کرد که به دیگران.

و عشق اگر با حضور همین روزمرگی ها عشق بماند ،عشق است.........سادگیم را،یکرنگیم را به پای حماقتم نگذار..انتخاب کردم که ساده باشم و دیگران را دور نزنم.وگرنه دروغ گفتن و بدبودن و ازار و فریب دیگران آسانترین کار دنیاست.بلد بودن نمی خواهد.