2733
2734

برو گمشو خونه بابات چون خوب میدونه بابا و مامانمم ازم خوششون نمیاد هیچوقت پشتم نبودن.الان فقط دارم زار میزنم.خیلی حقیر و بذبختم

من یه روز عضو کادر درمان میشم نگو نمی تونی نمیشه نمیرسی من میخوام میتونم💪💪 ۱۰شهریور وزنمم بوده ۶۵و۷۰۰👈وزن اولیه ۶۵👈 وزن هدف ۵۷😊😘

اینو روز ها همش به فکر خودکشیم

من یه روز عضو کادر درمان میشم نگو نمی تونی نمیشه نمیرسی من میخوام میتونم💪💪 ۱۰شهریور وزنمم بوده ۶۵و۷۰۰👈وزن اولیه ۶۵👈 وزن هدف ۵۷😊😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا خانواده ات پشتت نیست؟

نمیدونم ادم های بی حوصله.براشون درد سر میشن اگه من خونشون و جداشم

الهی بگردم عزیزم انشاءالله خدا محبتت و توی دل هر دو خانواده بندازه ,سعی کن ب خودتت اهمیت بدی وحساس نباشی سر اکثر مسئله ها کوتاه بیا نه برای اینکه مقصر شمایی نه بخاطر اینکه لایق آرامشی برای اینکه هیچکس باارزش تر از خودت نیست این دنیا خیلی بی ارزشه ،برای خودت حتما پس انداز داشته باش

خرّم آن کس که در این محنت گاه،خاطری راسبب تسکین است ...🫀🌱
به خاطر همین از بچه دختر بدم میاد اصلا 

بدبخت ترین ماییم.منی که هیچوقت نخواستم کم بیارم الان عاجز شذم

عزیزم چون کاری کردی که شوهرت فهمیده پناهی نداری 

میگه برو گم شو خونه پدر و مادرت 

بگو برم اونجا چیکار مهریه بزار رو میز برم خونه خودم 

یاااا چرا من برم اینجا خونه منم هست ناراحتی تو برووو

یذره زبون داشته باش لطفا

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......