2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نمیدونم چیه

اها

من میخوام انجام بدم میگن تاثیر مثبت دارع براهمین پرسیدم ببینم شما اطلاعاتی راجبش دارید یانه

‍ همي‍‌شہ وقت‍‌ی ش‍‌دي‍‌دا دل‍‌ت مي‍‌خ‍‌اد ي‍‌ك‍‌ی ح‍‌الت‍‌و بپرسہ ه‍‌يچ‍‌كس وج‍‌ود ن‍‌دار‍ہ :)🥀
اِکس همون رل تفاوتی باهم ندارن

عجب😄هرروز یه چیز جدید مد میکنن. من تازه داشتم معنی کراش ورل رو میفهمیدم. حالا اکس هم اضافه شد😅

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.
عجب😄هرروز یه چیز جدید مد میکنن. من تازه داشتم معنی کراش ورل رو میفهمیدم. حالا اکس هم اضافه شد😅

پارتنرم هس بااینم اشنا شو😅

‍ همي‍‌شہ وقت‍‌ی ش‍‌دي‍‌دا دل‍‌ت مي‍‌خ‍‌اد ي‍‌ك‍‌ی ح‍‌الت‍‌و بپرسہ ه‍‌يچ‍‌كس وج‍‌ود ن‍‌دار‍ہ :)🥀
پارتنرم هس بااینم اشنا شو😅

ای بابا😅 ولی باورت میشه هنوزم دقیق نمیدونم رل چیه؟؟😂😂همون دوست پسره آیا؟؟😂

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.
رفتارش؟ یعنی حدس میزنی بهت علاقمنده یا به زبون بهت گفته؟

نه نمیدونم چطور برات توضیح بدم

مثلا بهش گفتم بلاکم کن تا آنلاینیتو نبینم که بتونم با خودم کنار بیام نکرد بعد قبلا کمتر آن میشد الان بیشتر ببین ان میشه چت نمیکنه ها فقط یه ثانیه که بازدیش تغییر کنه بیوش نوشته تلخ ترین قصه فرهاد شیرین بود😉 با این ایموجی  و ...

میشه یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرستید
ای بابا😅 ولی باورت میشه هنوزم دقیق نمیدونم رل چیه؟؟😂😂همون دوست پسره آیا؟؟😂

اره😂

شما اطلاعاتی راجع ب شمع تراپی دارید؟ 

اره😂 شما اطلاعاتی راجع ب شمع تراپی دارید؟ 

شمع تراپی؟نه عزیزم.چطور؟

همینجوری برام سوال شد

چه جالب!!یه چیزایی راجبش شنیدم اما اینکه دقیق بدونم چیه،نه عزیزم.