2752
2734
عنوان

لطقا راهنمایی کنین لکه بینی در هفته دوازدهم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 5927 بازدید | 48 پست
به خاطر بار سنگین هست  استراحت کن پله ممنوعه  توالت فرنگی  دولا راست اصلا ترجیحا ...

اتفاقا هم بچه بقل کردم هم خونه ام پله داره 

چشم سوره حجرات رو حتما میخونم 

ممنون از راهنماییت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا هم بچه بقل کردم هم خونه ام پله داره  چشم سوره حجرات رو حتما میخونم  ممنون از راهن ...

الهي 

خدا کمک کنه

کم کم یادش بده که خودش از پله ها بیاد 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2731
الهي  خدا کمک کنه کم کم یادش بده که خودش از پله ها بیاد

ممنون عزیزم ،بچه ان هر کار کنی اویزونن ولی دیگه به هیچ عنوان بغلش نمیکنم   خدا کنه واسه تو راهیم مشکلی پیش نیاد 

انشاالله ممنون وقت گذاشتی خیلی آروم شدم

قربونت عزیزم😘

برای منم دعا کن این روزا بگذره درد دارم..

همینجوری دراز کشیده ای دست بذار رو شکمت  چهار قل یا آیت الکرسی بخون ..ان شاءالله سالم میاد بغلت

عزیزم چطوری ؟  بهتر شدی ؟

دارم استراحت میکنم ،صبح که پاشدم باز هم لکه داشتم 

هیچ کس نمیدونه باردارم ، اشکم بند نمیاد ، به همسرم که گفتم میگه نگران نباش ، استراحت کن

دارم استراحت میکنم ،صبح که پاشدم باز هم لکه داشتم  هیچ کس نمیدونه باردارم ، اشکم بند نمیاد ، ب ...

کاش میرفتی بیمارستان یا زایشگاه 

یه شیافی چیزی ‌بهت میدادن 

انشاالله بخیر میگذره 

کاش به یکی از نزدیکانت میگفتی 

تــــ👦🏻ـ‌ــو از جــــ🤍ـــانِ من، جـــ🌱ــوانه زدی .
کاش میرفتی بیمارستان یا زایشگاه  یه شیافی چیزی ‌بهت میدادن  انشاالله بخیر میگذره  ...

ممنون ، همسرم نیست ، خودم هم جرات ندارم خیلی حرکت کنم ، ، بیاد خونه یه فکری باهم میکنیم ، متاسفانه پنج شنبه هم هیچ متخصصی نیست  

2706