2737
2739
عنوان

اگه بری آشتی و شوهرت پست بزنه چیکار میکنی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 41 پست

هیچی همون کار شما رو میکنم البته شوهر من میدونه من به راحتی آشتی نمیکنم کشش نمیده فقط منتظر من بیام در مورد شوهر شما کار خوبی نمیکنه جدا کرده جاشو پست هم نزده الان شایدعصبیه واسه همین میگه فردا آشتی میکنه اما درمورد جدا کردن جای خوابش بعدا باهاش صحبت کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا باید برم بیشتر خرد بشم ؟

عزیزم چرا خرد بشی ؟

بین زن و شوهر این حرفا واقعا معنی نداره

به خر الماس هم بدی یونجه میخواد بحث لیاقته 🤞🏻🖖🏻به ابن عباس فرمود : درباره چیزی که به تو مربوط نیست سخن مگو ، زیرا می ترسم به گناه دچار شوی ، درباره چیزی که مربوط به تو است نیز صحبت مکن ، مگر بدانی جای صحبت کردن است ، بسا از گویندگان که به حق سخن گفته اند ولی سرزنش شده اند. با دو کس بحث و جدال مکن ، شخص حلیم ، و شخص نادان . حلیم تو را عصبانی میکند و نادان اذیتت میکند ، در پشت سر برادر مومن خود همان چیزی بگو که دوست داری او پشت سر تو بگوید. چنان عمل کن همانند کسی که میداند از جرائمش بازخواستش میکنند و پاداش کارهای نیکش را میدهند.
لنگه خودمی😂😐روم نشد بگم وگرنه منم ساکشو میدم دستت میگم برو خونه ننت

والا نکبتا فک کردند چخبره

یک عدد عشق چای☕️🫖بفرما چایی؟ ترک زبان !!!!عاشق تنهایی...کیوت هسدم از همون واقعیای بی میک آپ😏گشتم نبود،نگرد نیست 🤤دوسداشتم سنمو زیاد نوشتم....چگونه خودت را ساختی؟ زخم ب زخم جوابمه ! امضاهای یه سریاتونو خیلی دوسدارم اما حسش نیست بخوام به اندازه همونا بنویسم یا به همتون بگم وای امضات  هاهاها🤣 تیکر بلند شدن موهام و چن تا هدفمه دوسداشتم بزارم آبی چون تیکرش قشنگ بود💙😌
2740
همیشه اون مقصر بوده و ازم توقع صحبت کردن و بی خیال بودن داره درحالی که خودش قیافه میگیره  حالا ...

تصور کردم حرفاتو عصبی شدم. میدونی شاید دفعه اول که پیش قدم شدی بد عادت شده و میدونه باید صبر کنه بیای. اما کلا چیزایی که گفتی خیلی رو مخه

مردا بعد بحث دوس دارن تنها باشن زمان بده عزیزم فردا حرف میزنین 

شوهر من خر وقت بحث میشه یکی دوساعت زمان لازم داره و تنها باشه بعدش خودش میاد استی کنان 

برای پسرم تمام تلاشمو میکنم بهم افتخار کنی عزیز دلم میشه برا به ارزو رسیدنم ی صلوات بفرستید .خدایا شکرت راه درستو نشونم دادی پسرم توتنها دارای من تو این دنیا هستی