2752
2734
عنوان

فرق سبزی قورمه تهرانی با بقیه شهرها چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3607 بازدید | 147 پست
شماحتمن بد درست میکنی وگرنه ما خانواده پدریم دوستامون تهرانن مادرم براشونومیان شمال درس میکنه میبرن ...

نه عزیزم هر جا خوردم همینه من خوشم نمیاد از طعمش زور که نیست .

همیشه عادت دارید نظرتون رو بکنید تو حلق بقیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما حتمن بلد نیستین وگرنه ما درست میکنیم بو نداره از عطرش مست میشی باید ترکیباشو بلد باشی قدیمیای شم ...

منم از قدیمیشون هم خوردم خوشم نمیاد از طعمش دوست ندارم اصلا

همه جا هم رفتم خوردم ولی اون سبزیایی که میریزن من خوشم نمیاد و متنفرم .  

این نظرمنه امیدوارم نظر خودتونو نکنید  تو حلق بقیه.ممنون

@دلبراماوحشی    

بعضیا والا متفاوت می‌پزند حالا ولی همین مونده بود شهرستانی تهرانی کنن😂

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2731
بعضیا والا متفاوت می‌پزند حالا ولی همین مونده بود شهرستانی تهرانی کنن😂

همونو بگو 😂🥲

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
سم خالص این بود تهرانیا تیکه گوشت بزرگتر میریزن شمالیاو بقیه شهرا گوشتاشون اندازه حبه قنده🤣اینا حرف ...

نمیدونم مردم چرا پاچه بگیر شدن یهو بی جهت توهین میکنن خوشت اومد حالا 

یاد بگیر توهین نکنی پاچه نگیری 

گدا گشنه ام خودتی بی شخصیت نفهم . تمام ریپ نکن  اصلا ازت خوشم نیومد 🤢🤮

جعفری که بیشتر از بقیه سبزی ها هست  تره  گشنیز اسفناج یا برگ چغندر شنبلیله (به ترتیب گفتم از بیشترین مقدار به کمتر ) شیرازی ها گاهی یکم شوید هم اضافه میکنن واگر به این ترکیب خیلی کم برگ کرفس هم  اضافه کنی بو وطمع قورمه بی نظیر میشه کوردها سبزی قورمه رو تو روغن فراوون سرخ میکنن قورمه سبزیشون سیاه سیاه میشه وخیلی خوشمزه قورمه سبزی با لوبیا چیتی لعاب دار تر میشه تا با لوبیا قرمز لوبیای خیس شده رو همراه گوشت یکم تفت بدید اندازه لوبیا درشت تر میشه این چیزهایی بود که طبق تجربه یاد گرفتم 

جعفری که بیشتر از بقیه سبزی ها هست  تره  گشنیز اسفناج یا برگ چغندر شنبلیله (به ترتیب گفتم ...

سلام گلم این ترکیب قورمه تهرانی بود یا کردی؟

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
سلام گلم این ترکیب قورمه تهرانی بود یا کردی؟

سلام ایامتون خوش راستش نه کوردی نه تهرانی عرض کردم طبق تجربه این ترکیب رو پیدا کردم که ترکیب بدی نمیشه واکثرا از قورمه سبزی هام بدشون نمیاد یه روز یه عزیزی گفت نمیدونم چرا هر کار میکنم قورمه هام شبیه تو نمیشه وقتی درست میکنی کل ساختمان رو بوی قورمه بر میداره گفتم یه حقه داره اونم استفاده از یکم برگ کرفسه که خیلی خوش عطرتر میکنه سبزی رو