2733
2739

ماه گذشته بینیمو عمل کردم یه قوز کوچیک روبینیمه دکتر گفتن ماساژ بده به نظرتون با ماساژ درست میشه؟ممکنه بعد چندماه این قوز از بین بره؟لطفا پاسخ بدید

لطفا خودتون رو همیشه تو موقعیت خوب قرار بدید که مجبور نشین عذرخواهی کنین یا معذب شین و.......❤💋جان لایتناهی همیشه سرموقع میرسه قربونش برم.جایی که ایمان نباشه ترس میاد پس همیشه ایمانتوقوی نگه دار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره طبیعیه اکثرا پیش میاد منم اینطوری بودم ماساژ بده  توی عمل بینی استخون بینی وخورد میکنن و ت ...

توروخدا خوب میشه ینی

لطفا خودتون رو همیشه تو موقعیت خوب قرار بدید که مجبور نشین عذرخواهی کنین یا معذب شین و.......❤💋جان لایتناهی همیشه سرموقع میرسه قربونش برم.جایی که ایمان نباشه ترس میاد پس همیشه ایمانتوقوی نگه دار
2731
ینی خود دکتره گف با ماساژ قوز میخوابه؟

بله

اره مطمین باش فقط ماساژ بده شبا هم حتما چسب بزن

ممنون عزیزدلم حتما فدات مرسی بابت دلداریت