2733
2734
من تو تعلیم واسه اینکه حواسمو خوب جم کنم شیشه رو کامل میزدم بالا تا سروصدا مزاحم تمرکزم نشه مربی ای حرص میخورد چون مجبور بود کولر بزنه😅 عرفم کلاسا دوساعته س که 1/5برگزار میشه😤
چه تاپیک خوبی من سال ۹۱ گواهینامه گرفتم ولی ب دلایلی رانندگی نکردم نا پازسال ک دخترم مریض بود حال نداشتم تو گرما برم دکتر شوهرمم ماشین و تازه خریده بود چون صفرم بود خیلی روش حساس بود منم بدون این ک بهش بگم ماشین و ورداشتم بردم از خدا پنهون نیست از شما چه پنهون ک پارک کردن بلد نبودم از اونجایی ک ۱۰ بار عقب جلو کردم تا پارک کنم یه اقاهه اونجا بود دید خیلی درگیرم خواست کمکم کنه پارک کنم گفتم بیا خودت بشین برام پارک کن حالا کجا جلو در خونه خواهر شوهرم هی استرس داشتم یکی بیاد ضایع شم
.
منم اونقدر محکم فرمونو‌مبگرفتم که مربی م همش میگفت چیه به فرمون دخیل بستی؟! اخرش مثلا تصادف میکردیم و من و فرمون جونم تو‌دست می موندیم بقبه ماشین یه طرف
وبلاگ دختری از جنس بلور http://dokhtarin.blogfa.com/
2731
من ساله 84 گواهینامه گرفتم 10 سال ننشستم پشت فرمون دیکه پارسال دیدم نمیشه رفتم یه دوره باز تعلیم دیدم نشستم پشت ماشین الان رانندگی میکنم خیلی راحت شدم خودم میرم خرید بچه ها رو میبرم پارک دیگه منتظر شوهرم نمیمونم مخصوصا ما توی غربت هم هستیم رانندگی خیلی برای زن خوبه.
یه چیز دیگه ک تا الان ب کسی نگفتم
من تو ایران بار اول قبول شدم ،ولی امسال ک خواستم گواهینامه استرالیامو بگیرم بار ۵ قبول شدم
از بس نیم ساعت تو شهر میگردوننت ولی نباید کوچیک ترین اشتباهی داشته باشی
.
منو داداشم تقریبا با هم میرفتم آموزش رانندگی ولی دوتا آموزشگاه جدا،اون دو هفته از من جلوتر بود،داشتیم میرفتیم براش خواستگاری من و مامانم همراهش بودیم از زیر پل اومد رد شه یکی هم میخواست سبقت بگیره بهش راه داد یهو لاستیک ماشین رفت تو این جوب کوچیکا دیگه در نمیومد،هر چی گاز داد فایده نداشت،بهم گفت بیا بشین پشت فرمون بدو منم با کفش پاشنه بلند رفتم نشستم هی گفت گاز بده فلان کن انجام دادم،داشت باهام دعوا میکرد که تو رانندگی بلدی اصلا یه گاز دادن بلد نیستی که لاستیک از تو جوب دربیاد،خلاصه دونفر از راه رسیدن و گفتن بیا داداش یا علی ته ماشینو بلند کردن تا لاستیکی از تو جوب اومد بیرون اخه لاستیک کیپ جوب بود غیر این جوری درنمیومد،خلاصه برا شوهرم که گفتم،گفت ای ساده تو رو نشونده پشت فرمون که بگه تو ماشینو انداختی تو جوب
پاییزان
ارمینا اره منم خواهر انگلیسه میگه خیلی سخت میگیرن منم خواهرم ایران گواهینامه گرفت حتی بین اللملیشم کرد ولی قبول نکردن باز اونجا رفتم که گواهینامه بگیره میگفت پدرم درومد تا تونستم گواهینامه بگیرم
منم دفعه اول که واسه امتحان رفته بودم افسر بیشعور تو سراشیبی میگفت پارک دوبل کن خب منم شروع کردم زدم دنده عقب یادم رفت پامو از رو کلاج بردارم از روی ترمز برداشتم ماشین بجای عقبی داشت جلویی میرفت منم میگفتم وا چرا این داره جلو جلویی میره؟؟؟افسر گفت بفرمایید پایین😂😂😂
خدایا هزاران مرتبه شکرت نی نیمو در پناه خودت حفظ کن
من همون بار اول قبول شدم شانسی. دفعه اولی که اومدم ماشین رو از خونه ببرم بیرون یهو دیدم کلا ماشین حرکت نمیکنه هرچی گاز میدادم. یهو پیاده شدم دیدم بغل ماشین چسبیده به در خخخ. زود پیجیده بودم. زنگ زدم بابام با چند نفر اومدن ماشین رو بلند کردن
من الان 10 ساله با دنده اتومات رانندگی میکنم یه بار با دوستم رفتیم بیرون به من گفت ماشینش رو پارک کنمابروم رفت بلد نبودم کلا یادم رفته. اصلا سعی هم نکردم چون کامل فراموش کردم
منم اولای رانندگی کردنم رفته بودم بیرون میخواستم از یه خیابون عریض دور بزنم که با دور یه فرمون هم میشد دور زد و منم با اعتماد بنفس بالا با سرعت زیاد دور زدم که ماشین از جوب کنار خیابون اومد بالا😅😅.مجبور شدم چند نفرو صدا کنم ماشینو دربیارن آبروم رفت.یادتون باشه با سرعت بالا دور نزنین
خدایا شکرت  
هههههه عجب خاطراتی..منو بگودوهفته قبل ماشینو بردم تعمیرگاه یه ایرادهای جزیی داشت..نیم ساعته درست شد داشتم میرفتم حواسم نبود جلوی تعمیرگاه پل نداره برای عبور ماشین..وباید دور زد همی جوری رفتم ویهو گااااااااام....ماشین افتاد ازجدول توخیابون...تعمیرکاره وچتدتفر دیگه اومدن یکی پشت ماشین نشست وبقیه هل دادن عقب .....هههه تعمیرکاره نوچ نوچ میکرد که ماشینت عیبی نداشتا الان زدی ترکوندیش....کلا جلوبندی ماشین له شد...
برای شادی روح خواهرم یه صلوات مهمونم کنید
2706