2733
2734
نه نخوندم.  هر کس شرایط زندگیشو بهتر میدونه. اعتقادات و فرهنگ ها متفاوته. من خودمم به ا ...

میدونه من میخوام درس بخونم ولی ذهنم همش درگیر میشه به نظرم جاریم و شوهرت تو یه مدرسه باشن بعد فکر این ک قرار اون بیار برسونه خونشون اذیتم میکنه چکار باید کنم از همه بدتر شوهرم به این که همچین مسئله ای داره با روح و روان من بازی میکنه اهمیتی نمیده

تو حساسیت نشون نده. اون حتما کلا عشوه ای هست دیگه. اخلاقش اینجوره. به شوهرت مگه اعتماد نداری؟ ...

آره بابا جاریم ۱۲ سال از من بزرگتر 

میدونی ازم پنهان کرده بود شوهرم که تو یه مدرسه هستن امسال از این ناراحت شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره بابا جاریم ۱۲ سال از من بزرگتر  میدونی ازم پنهان کرده بود شوهرم که تو یه مدرسه هستن امسال ...

من سه سال و چند ماه سرکار بودم یعنی طرحم بودم میخوام درس بخونم استخدام بشم که با این چیزا مزخرف دارم خودم آزار میدم

میدونه من میخوام درس بخونم ولی ذهنم همش درگیر میشه به نظرم جاریم و شوهرت تو یه مدرسه باشن بعد فکر ای ...

چی بگم ؟!

خودخوری نکن. با یه مشاور به صورت  انلاین یا حضوری برو صحبت کن شرایطت رو بگوو. ببین چی راهنمایی میکنه . تازه ۵ ماهه زندگیتو شروع کردی. 

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می شودگاهی نمی شود که نمی شود که نمی شودگاهی هزار دوره دعا