2733
2739
خیار شور - سس مایونز که جزو لاینفک سالاد ماکارونی هستن من پیازچه هم میزنم خیلی خوش عطر و خوشمزه اش میکنه . اگه بخوای کمی فلفل دلمه هم بزن ترکیب مزه فلفل دلمه و پیازچه خیلی خوشمزه اش میکنه. کنسرو کوکتل سبزیجات هم بریز توش ( هویج, نخود فرنگی, ذرت) ترکیب رنگ نارنجی و سبز و زرد خیلی خوشگلش میکنه , اگه قارچ دوست داره بریز توش.....گوجه گیلاسی هم خوشگلش میکنه . میتونی فیله مرغ رو هم طعم دار کنی بپزی خرد کنی توش. برای مقوی بودنش برا گل پسری میتونی ساقه کرفس هم ریز کنی توش ....پس موادش شد:

خیار شور
سس مایونز
پیازچه
فلفل دلمه
کوکتل سبزیجات
گوجه گیلاسی
قارچ و فیله مرغ و ساقه کرفس در صورت تمایل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
فرم ماکارونی رو هم پاپیونی و گل و شکل دار انتخاب نکن که زودی وا میره . بهترین حالتش پیچی و لوله اییه . یه مدل هم تک ماکارون داره شکل لازانیاهای کوچیکه اسمش هم لازانت هست اونام خوب میشه.

شیرین
1392/11/2 1:11 ب.ظ

خیار شور - سس مایونز که جزو لاینفک سالاد ماکارونی هستن من پیازچه هم میزنم خیلی خوش عطر و خوشمزه اش میکنه . اگه بخوای کمی فلفل دلمه هم بزن ترکیب مزه فلفل دلمه و پیازچه خیلی خوشمزه اش میکنه. کنسرو کوکتل سبزیجات هم بریز توش ( هویج, نخود فرنگی, ذرت) ترکیب رنگ نارنجی و سبز و زرد خیلی خوشگلش میکنه , اگه قارچ دوست داره بریز توش.....گوجه گیلاسی هم خوشگلش میکنه . میتونی فیله مرغ رو هم طعم دار کنی بپزی خرد کنی توش. برای مقوی بودنش برا گل پسری میتونی ساقه کرفس هم ریز کنی توش ....پس موادش شد:

خیار شور
سس مایونز
پیازچه
فلفل دلمه
کوکتل سبزیجات
گوجه گیلاسی
قارچ و فیله مرغ و ساقه کرفس در صورت تمایل

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊