2737
2739

من خداروشکر رابطم خوبه

مشکل خاصی نداریم

اما اگه مشکلی پیش بیاد خیلی ناراحت میشم و فکرم درگیر، بیخیال بودن سخته برام

شما چطورید، چجوری بحران هارو مدیریت میکنید

من بچه ی تهرانم، ینی هم تهران بدنیااومدم هم ۳۰سال تهران زندگی کردم و ازدواج کردم، ۴ساله رفتم ی شهرستان کوچیک چون از تهران وشلوغیاش خسته شدیم، خانواده همسرمم اصفهانن پس حق نظردادن برای هرسه شهررودارم. تو تاپیکام ونظرام کاراگاه بازی درنیارچون هیچ دروغی ازش درنمیاد، من بعد۴سال دوستی با دوست پسرم ازدواج کردم ۱۵سال پیش یروز داستانشوتعریف میکنم امیدوارم اگه به صلاحته تجربش کنی. حالاکه تا اینجاروخوندی ی صلوات مهمونم کن جدم دعاگوت باشه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مشکلی ندارم باهاشون ولی به هیچ جامم نیستن

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2742

شکرخدا خوبه احترام میزارم احترام میبینم اگرهم ناراحتم کنن یا حرفی بزنن ک بربخوره بهم جوابشونو میدم و میگم ک ناراحتم کردن

نمیدونم کجایِ دنیا و با چه حالی هستی که اینو میخونی، اما یادت نره: غم همیشه انقد پر رنگ نمیمونه
2740

چهار  ماه بعد از عروسیم کلا قطع رابطه کردیم 

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸

من میگم باید گذشت باشه

از هردوطرف وگرنه همش دعوادرگیری پیش میاد 

من گاهی میشنوم ولی انگار نشنیدم

وفکرمیکنم اگه مامانمم این حرفومیزد ناراحت میشدم، یا چون مادرشوهره اینطوریه

من بچه ی تهرانم، ینی هم تهران بدنیااومدم هم ۳۰سال تهران زندگی کردم و ازدواج کردم، ۴ساله رفتم ی شهرستان کوچیک چون از تهران وشلوغیاش خسته شدیم، خانواده همسرمم اصفهانن پس حق نظردادن برای هرسه شهررودارم. تو تاپیکام ونظرام کاراگاه بازی درنیارچون هیچ دروغی ازش درنمیاد، من بعد۴سال دوستی با دوست پسرم ازدواج کردم ۱۵سال پیش یروز داستانشوتعریف میکنم امیدوارم اگه به صلاحته تجربش کنی. حالاکه تا اینجاروخوندی ی صلوات مهمونم کن جدم دعاگوت باشه

احترام گذاشتن و زیاد جیک تو جیک نشدن و رفت و آمد اصولی و با موقع، نه که هر روز و هر هفته ،ماهی یک بار مثلا اونم فقط خونه پدر شوهر.تا حالا هم نه مشکلی داشتیم نه حرف و حدیثی پیش اومده

خداجون... واسه هر چی که دادی، هر چی ندادی شکر❤️

رابطم خوبه مادرشوهرم منو از بقیه عروسا بیشتر دوست داره فقطططططط چون دنبال حرفای خاله رنگی نیستم دیر به دیر همو میبینیم تا خالا هم مشکلی نداشتیم که ۹۰ درصدش به خاطر اینه مه باهاشون غیبت نمیکنم و وقتی پیششونم فقط از خودمون حرف میزنیم 

کاربری دونفره ✌🏻

چهارساله ندیدمشون 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2706