2737
2739
خدایا سال ٩٥. سالی باشه پر از سلامتی، آرامش، خوشبختی، خنده از ته دلل برای همهههه مردم و مخصوصا بچه های نی نی سایت سالی باشه همراه با شفای مریضا، خونه دار شدن مستجرا، بزرگ شدن خونه کسایی که خونشون کوچیکه، بچه دار شدن کسانی که بچه میخوان، رفع اختلاف زن و شوهرا، رفع اختلاف عروسا و خانواده شوهرا، عروسی و خوشبختی دم بختا، سالی باشه پراز برکت و ثروت حلال برایییی همه، انشالله درامد همه به خیر زیاد شه و برکت تو خونه هاشون بباره بچه ها بیایید همه غما رو فراموش کنید دعا کنید امسال سال خیلی خوبی باشه،همش مینالیم از همه چیز بیایید خدارو شکر کنیم برای همه داشته هامون و آرزو کنیم خدا بقیه آرزوهامونو برآورده کنه به امید خودش🌹
الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلامتی . سلامتی. سلامتی. به حق فاطمه زهرا هیچ کس مریض نباشه
خداوند روز اول آفتاب را آفرید. روز دوم دریا. روز سوم صدا را. روز چهارم رنگ ها. روز پنجم حیوانات. روز ششم انسان را و روز هفتم خداوند اندیشید دیگر چه چیزی را نیافریده است؟؟؟ پس تو را برای من آفرید
2731
تو را خدا واسه سلامتی دوستم صلوات بفرستین
خداوند روز اول آفتاب را آفرید. روز دوم دریا. روز سوم صدا را. روز چهارم رنگ ها. روز پنجم حیوانات. روز ششم انسان را و روز هفتم خداوند اندیشید دیگر چه چیزی را نیافریده است؟؟؟ پس تو را برای من آفرید
الهی آمین پرواز جان خدایا خودت کمک کن همه مریضا شفا پیدا کنن و همهههه مردم در سلامت کامل باشن🙏🏻
الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
آرامش آرامش و آرامش برا ی همه ی انسان ها.برای منم وشفای بیمارمون انرژی مثبت بفرستید

خواهش میکنم به انرژی مثبتتون احتیاج دارم
از خدا میخام آرامش و خوشبختی سهم همه بشه من به نیروها و افکار مثبت معتقدم.منتظر امواج انرژی های مثبتتون هستم
2738
سلام اول از همه آرزو میکنم تو سال جدید خدا آرزوی همه دوستامو براورده کنه نوتلا جونم عروس بشه،پریسای عزیزم عروس بشه،شکلات عزیز مامان بشه،نسیبه عزیز مامان بشه،آرزو میکنم همه کسانی که تا حالا ازم التماس دعا داشتن به آرزوهاشون برسن. برای خودم آرزو میکنم مشکل مالی که برام پیش اومده به خوبی و خوشی برطرف بشه؛تو ماه اردیبهشت با عشقم ازدواج کنم و داداشم در کمال ناباوری رضایت بده آرزو میکنم مشکل درس و دانشگاهمم طوری حل بشه که فکرشو نمیکنم
انشالله همه جوونها سرو سامون پیدا کنن بیکارا کار خوب پیدا کنن تشکیل زندکی بدن ازدواج کنن و انشالله خوشبخت باشن🙏🏻
به امیدخدا کوثر جان به همه خواسته هات میرسی🙏🏻
امسال برای من وخانواده م سال فوق العاده بدی بود .ازخدامیخام سال جدید هیچ کس غم نبینه همه سلامت وتندرست باشن و حاجتای همه بنا به مصلحتشون روابشه وخدا منم جزوشون قراربده
من مامان خوشبختیم میدونین چرا؟چون خدا دوتاپسر بامحبت ومهربون داده که جبران بی کسی ها وبی محبتی ها درزندگیم باشن.خدایا خودت نگهدارشون باش
انشالله همه به همه خواسته هاشون برسن
2706