2752
2734
اگر خواستی برات گروهشون تو واتساپ رو میذارم نمیدونی که چقدررر حاحت روا میکنه  این هفته ۳۰ نفر ...

بزااار

الـلهم صـل علـی محــمد و آل محـمد و عجـل فرجـهم والعـن اعدائـهم اجمعین
من از ۵۳۰ تا صلوات حضرت فاطمه حاجت گرفتم  قربونش برم خودش حاجتمو به دست خودش داد😭

چجوری ینی 

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
من از ۵۳۰ تا صلوات حضرت فاطمه حاجت گرفتم  قربونش برم خودش حاجتمو به دست خودش داد😭

من نگرفتم چرا؟ 😑

الـلهم صـل علـی محــمد و آل محـمد و عجـل فرجـهم والعـن اعدائـهم اجمعین
چجوری ینی 

ینی خوندم.. درست زمانی که مد نظرم بود حاجت گرفتم

یک تسبیح بگیر دستت ۵۳۰ بار این صلوات و بفرست:

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُکَ

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓
2731
ینی خوندم.. درست زمانی که مد نظرم بود حاجت گرفتم یک تسبیح بگیر دستت ۵۳۰ بار این صلوات و بفرست: الل ...

در یک روز ۵۳۰ تا این صلواتو بفرستتم؟

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
من نگرفتم چرا؟ 😑

فداش شم حاجت منو داده🥲

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓

ختم قرآن. دعای معراج. دعای گنج العرش. دعای ناد علی. حدیث کسا. زیارت عاشورا. اذکار

استغفرالله

یا مهدی ادرکنی

یا جواد الائمه ادرکنی

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین.

صراط علی مستقیم صراط مالک یوم الدین اللهم ایاک نعبد و ایاک نستعین

در یک روز ۵۳۰ تا این صلواتو بفرستتم؟

آره.. پشت سر هم و بدون وقفه😍

بزااار

گذاشتم عزیزم 

تو پستای بالاتر هست 

کپی کن بعد یا گزینه ی باز کردن رو بزن یا open

میخوای بحث کنی لطفا ریپ نزن😒   وزن فعلی:۶۳😍   هدف اول:۵۹😍   هدف دوم:۵۵😍هدف آخر :۵۰😍که البته انقدر که مریض میشم خودش داره به صورت اتوماتیک کم میشه نیازی به تحرک وبشین پاشوی من نداره😂پیش به سوی زندگی بهتر با سرعت نور 💪 اگر امضامو دیدی برای سلامتی همه ی بیمارا و تندرستی هممون یه حمد بخون 😍حالا چه بیمار نوزاد چه بیمار پیر چه جوون چه جنین 
من عضو شدم عزیزم ممنونت💚💚

قربونت گلم🧡🍂

میخوای بحث کنی لطفا ریپ نزن😒   وزن فعلی:۶۳😍   هدف اول:۵۹😍   هدف دوم:۵۵😍هدف آخر :۵۰😍که البته انقدر که مریض میشم خودش داره به صورت اتوماتیک کم میشه نیازی به تحرک وبشین پاشوی من نداره😂پیش به سوی زندگی بهتر با سرعت نور 💪 اگر امضامو دیدی برای سلامتی همه ی بیمارا و تندرستی هممون یه حمد بخون 😍حالا چه بیمار نوزاد چه بیمار پیر چه جوون چه جنین 
آره.. پشت سر هم و بدون وقفه😍

چقدر عالی ممنونم 

من میخوام ازدواجم با ینفر که خیلی دوستش دارم اکی شه پیشنهادتون چیه

عزیزم ازشون بخواه اگر به نفعت بود بهش برسی 

اگر نبود دلتو از فراغ عشق اون شخص فارغ کنه 

من تجربه کردم 

عاشق یکی بودم 

بهشون توسل کردم یه روز سر نماز کل تنم لرزید ببین یجوری معرش از دلم بیرون رفت خدا میدونه 

باید با معجزه من عشقش از سرم میپرید 

الان از یکی خوشم اومده 

ببین یه تار موی گندیدش به صدتا مثل اون می‌ارزه 

انقدرررر آقا خانواده ی خوبببب

همه چیز تمومهههه

2706