2737
2734

ببخشید ولی تو تاپیک های قبلیم هست گفته بودم شوهرم پسره همسایمون بود .....

از قبل دختر باز بوده ولی بخاطر من همه اونا رو کنار گذاشت عشقش فقط من شدم ولی قبلا عاشقش یه دختری بود ظاهرا اون خانم برگشته به شوهرم پی ام داده ک بیا برگردیم به هم شوهرم گفته برو خانم مزاحم نشو ۴ ماهه ازدواج کردم و اصلا شما دیگه از ذهنم پاک شدی الان با خانممم خوشبختم اون گرفته هزار تا شماره داره از همشون پی ام داده دانیال تروخدا ببخشید من میخوامت دیگه نمی رم باهات میمونم شوهرم فقط بلاک کرده 

ولی شوهرم عاشقانه دوستش داشته و این چند روز خیلی گوشه گیر شده😞بهش میگم چی شده میگه فکر نکن بهش بر میگردم عشق واقعی فقط توییی ولی خاطراتش برام زنده شده نمیتونم ناراحت نباشم😒😒😒💔

بیاین ماجرای اشناییمو ن رو هم بزارم

عاشقتم دانیال😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

خب فقط ۴ ماه جلو خودشو گرفته ب فکر تااا چن سال بعد و اخر عمرت نبودی؟

مرد زن باز فوقش تا پنج شیش ماه بعد ازدواج خیانت نکنه

در ظلماتِ شب تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️🕊️  - اللهُمَّ صَلِّ وَسَلِّمْ عَلَى نَبِيِنَا مُحَمَّد ﷺ»°  اگه ازم بپرسی راز خوشحال بودن چیه؟! میگم رها کردن و بیخیال بودنه:)  وقتِ دعا خجالت نکش! نگو من گناهکارم و صدامو نمیشنوه! اونی که اون بالاست ،بیشتر از چیزی که فکرشو کنی هواتو داره آره دوست من ...خدای ما خیلی بزرگ و مهربونه :)  ‌یکی گفت : چه دنیای بدی گلها هم خار دارند. دیگری گفت : چه دنیای خوبی حتی شاخه های پرخار هم گل دارند. عظمت در نگاه است نه در چیزی که می نگریم!‌ پیامبرﷺ می‌فرماید:«با یکدیگر دشمنی نکنید، حسادت نورزید و به یکدیگر، پشت ننمایید. بلکه برادروار، خدا را عبادت کنید. و برای هیچ مسلمانی جایز نیست که بیشتر از سه روز با برادر مسلمانش، قهر باشد» حرف حق را بزن، اگر چه با صدایی لرزان باشد..از هیچ کسی نترس جز خدا ـ رسول الله صلی الله علیه و سلم می‌فرماید:«و با زنان به خوبی رفتار کنید و سفارش مرا درباره‌ی آنان بپذیرید.» هربژی کورد💚🌞❤
2740

واقعا از بچگی فیلم هندی زیادددد میدیدم بعدش بار کردیم اومدیم یه خونه بعدش من داشتم با خانوادم کمک میکنم که وسایلارو بیاریم داخل خونه که یهو یکی  کمکم کرد دیدم پسر همسایمونه من هم اصلا تو فاز عاشقی نبودم که دیدم اییی واییی عاشقش شدم  بعد کلی ماجراهای فیلم هندی پیش اومد مثلا باهاش دوست شدم میرفتم تو اتاق میکوبید به دیوار منم بهش پی ام میدادم صدات رسید😅😂😂😂😂بعد دیدم با هزارتا لاس میزنه دوست دختر داره بعد کم کم خودمو کشیدم کنار خودش فهمید کسی جز من دوستش نداره و اونا همشون دروغگون اومد خواستگاریم گفت بغیر از تو هیچکس واقعی عاشقش نشدم بعد الان ۴ ماهی هست که ازدواج کردیم  و الان باردارم 😍😍😍😍😍چقدر دوسش دارم جوری که دیگه شده بود رویاهام الانم اون خودشو خیلی تغییر داد بخاطر من وجدانن مرد زندگیمه 😘😘 این ماجرای اشناییمونه کپی کردمش 

عاشقتم دانیال😍

کامل گذاشتی لایک کن

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
خب فقط ۴ ماه جلو خودشو گرفته ب فکر تااا چن سال بعد و اخر عمرت نبودی؟ مرد زن باز فوقش تا پنج شیش ماه ...

جلو خودشو نگرفته اتفاقا خیلی تغییر کرد تقصیر اون خانمس

عاشقتم دانیال😍
2706