2737
2734
دختره خواهرم ۷ماهه دنیا اومده۰الان تشخیص عفونت دادن۰۰اگه تجربه ای دارین بگین۰۰۰۰لطفا
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

عزیزم پسر منم با عفونت خون به دنیا اومد. 7 روز تو بیمارستان بستری بود و آنتی بیوتیک دریافت کرد. کار به جایی رسیده بود که از نخاعش کشت برداشت کردند. ولی خدا رو شکر سالم شد.
برای جامعه فضیلت و اخلاق از نان شب هم واجب تر است.اگر جامعه ای شکست اخلاقی بخورد با هیچ نیرویی نمی توان شکست را جبران نمود. <افلاطون>

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان ۱۴ روزه۰۰۰تو بخش مراقبت های ویژه نوزادان۰زردی نداره شیر هم خوب میخوره
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

2738
ع،یزم من ارشد پرستاری هستم،چندسال بخش کودکان کار کردم.نوزادهای زیادی با این حالت بستری میسن،نگراننباس.ببهش سرم و انتی بیوتیک میدن،ان شاالله مثل همه بچه‌ها به زودی خوب میشه میارینش خونه.