2733
2739
عنوان

هورااااااااا بالاخره عکس رنگی انداختم اما با بیهوشی

| مشاهده متن کامل بحث + 11242 بازدید | 168 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عاطی خانم میدونی که این ماه نباید اقدام داشته باشی. البته باز هم از دکترت ببرس ولی خیلی ها میگن اون ماهی که عکس میندازین چون عوارض دارو هنوز در بدن هست بهتره اقدام بارداری نکنین
مادر که باشی صبوری می شود یار لحظات خستگیت...
2742
2740
اکرم خانوم بستگی به نوع رحم و مشکلش داره. من خودم ادم کم طاقتی نیستم ولی به جرات میگم تو عکس رنگی تا اون دنیا رفتم و برگشتم. قضاوت نکن
مادر که باشی صبوری می شود یار لحظات خستگیت...
آهان کسی جوابمو نداد اما خودم گرفتم مطلبو ایشالا خیلی زود مامان بشین عاطی جون وهمه دوستان
یه عکس که به لطف شما خاله جونیام نزدیک به دوساله بهترین رکورد داره http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014090902542639932
خانما ما از شرایط همدیگه خبر نداریم من درد بدتر از سزارین رو تحمل کردم الکی قضاوت نکنیم منم از ادمای لوس که نمیتونن درد تحمل کنن بدم میاد اما گفتم اگه معاینه رو اعصااااااااااااااب کسی تاثیر میزاره و روحیه ضعیفی داره و از هرچی درمان کردنه خستست راه خوبیه
2706