2733
2734
عنوان

نگاه آدم باید پاک باشه... نه اون چیزی که با نگاهش میبینه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1832 بازدید | 207 پست
اون که میاد شرع میکنه منم میشینم اون کار میکنه!!!! بعد همش میگه من خونه مادرشوهرم کارمیکنم و ... منم مهلش نمی ذارم.... به اندازه خودم کار میکنم.در این حد تمیز کردن که وظیفه من نیست،وظیفه دخترشونه!
مگـــــــرمی شود زندگی مـــــرا به هم ریخته باشد خـــــــدای دانه هـــای انار؟؟؟ اللهم صلــ علی محمــــــد و آلــــــ محمــــــدو عجلــــ فرجهـــــــــمــ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم زنگ زد گفت شام جیگر میگیرم
مگـــــــرمی شود زندگی مـــــرا به هم ریخته باشد خـــــــدای دانه هـــای انار؟؟؟ اللهم صلــ علی محمــــــد و آلــــــ محمــــــدو عجلــــ فرجهـــــــــمــ
2728
2740
واااااااااای منم باید یه چیز واسه ناهار درست کنم. شما پیشنهادی ندارین؟یه غذای ساده باشه
کی حوصله رنده زدن داره مامان کوروش؟
2706