2733
2734
عنوان

دیگه توانشو ندارم... مرخصی استعلاجی قبل زایمان چه طوری بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 20 پست
به نظر من الان هرجور هس برین ،بعد ک به دنیا میاد خیلی سختره،مخصوصا اون شش ماه اول فک کنم سه روز سه روز بتونی مرخصی بگیری که نیاز ب کمیسیون هم نداره
حس ششم هیچ زنی اشتباه نمیگه، پس اگه فکر میکنی حِست اشتباهه، بدون که سخت در اشتباهی
2731
عزیزم من دو ماه قبل از زایمانمو مرخصی استعلاجی گرفتم.دکترم نوشت احتمال زایمان زودرس، بعد کمیسیون پزشکی تشکیل دادن..اینقدر اونروز استرس داشتم فکر کردم الان سوال پیچم می کنن اما همین که شکم گنده و نوشته دکترمو دید چیزی نگفتو مهر زد برام..البته لطف خدا بود..چون واقعا نمی تونستم برم... البته از مرخصیم کم نشد.هفت سال پیش... ولی شنیدم الان یک کم بیشتر سخت میگیرن. توکل به خدا انشاالله برای شما هم درست میشه.گواهی از دکترت بگیر..برو دنبالش.
ONLY. GOD.
ولی الان سخت میگیرن اگه واقعا مشکله پزشکی باشه خب کمسیون هم ایراد نمیگیره ولی من خیلیها رو شنیدم که اخرش قبول نکردن ! و از مرخصی شش ماهشون کم شده ...من طول سرویسکم کم بود تو سونو معلوم میشد واسه استراحت مظلقم حاضر شد دکترم مرخصی بده ولی باز چون دفعه بعدش اوکی بود مرخصیه لغو شدش ......خلاصه منم واسه اون چند روز دیگه حوصله بیمه و ..رو نداشتم و نرفتم دنبالش ...ولی خب خیلی خیلی شرایطه سختیه که باردار باشی و سرکار .....من تا روزه اخر رفتم فقط چند روزه اخر خورد به تعطیلات رسمی ! درکت میکنم خیلی سخته امیدوارم زایمان راحتی داشته باشی