2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مریم جون

چقدر دلم میخواست مثل تو تو اون دنیا باشم😭😭

تو رو خدا یه سر به سمانه ی من هم بزن😭😭😭

دلم براش یه ذره شده😭😭😭

بهش بگو اصلا فکر نمیکردم انقدر دوستت داشته باشم

دوریت اینهمه داغونم کنه

الن دو ماهه که ندیدمت دارم دق میکنم

بعد از چطوری زندگی کنم😭😭😭

وای من بار این تاپیک رو دیدن چقدددد دلم گرفتتت😭😭😭

۵مین کاربریمه دیگ نترکونید شماره ندارم😑اگه الان دلت گرفته بلند بگو یاجوادالئمه ادرکنی...مطمئن باش فوری جوابتو میده...تااین جا ک اومدی ی صلوات برای خواسته م بفرست که خدا کمکم کنه(الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)بیا باهم سلام بدیم که بدونن ما بنده خوبی هستیم:السلام علیک یا فاطمه الزهرا...السلام علیک یا امیرالمؤمنین...السلام علیک یا حسین شهید...السلام علیک یا امام رضا...سلام برهمه امامان و معصومین...اگ دلت گرفت این ذکر رو ۱۰۰بار بگو معجزه ست"یا الله یا محمد یا علی یا فاطمه یا صاحب الزمان ادرکنی ولا تدرکنی...هرسوالی داشتی ازم بپرس رفيق 😘
2728
2738

چه ادم خوبی بوده بعد هشت سال هنوز براش فاتحه میخونن اینهمه ادم ناشناس کسی می دونه چیشده

امام رضا که رفتم داخل حیاط ناخودآگاه اشک ریختم حسش کردم و به دلم افتاد اون خواسته قلبی چندین ساله م رو گرفتم هیچ وقت زیارت اینجوری نکرده بودم هنوز مشخص نیست وقتی حاجتم گرفتم میام همنیجا میگم نذرهام ادا می کنم اسلام علیک با علی بن موسی الرضا.اگر میشه سه تا صلوات بفرست حاجتت بگیری
روحت شاد جایگاهت بهشت عزیزم💔

چند مدته فوت شده کسی می دونه من دربارش هیچی نمی دونم

امام رضا که رفتم داخل حیاط ناخودآگاه اشک ریختم حسش کردم و به دلم افتاد اون خواسته قلبی چندین ساله م رو گرفتم هیچ وقت زیارت اینجوری نکرده بودم هنوز مشخص نیست وقتی حاجتم گرفتم میام همنیجا میگم نذرهام ادا می کنم اسلام علیک با علی بن موسی الرضا.اگر میشه سه تا صلوات بفرست حاجتت بگیری
چقدر روح بزرگی داشتی عزیزم  یادش بخیر

میشه بگید چیشده و چند مدته فوت شده🥺

چند مدته فوت شده کسی می دونه من دربارش هیچی نمی دونم

سلام. ایشون سال ۹۲ بدلیل سرطان سینه برحمت خدا رفتن.روحشون شاد..

🌿💕من به دنبال تو ، با عقربه ها می چرخم💕🌿                    🌿💕  عشق یعنی گله از حرکت ساعت نکنم💕🌿
2706