2733
2734
نه دوستان اینطور نگین .تهران خیلی عیدش خوبه .اینهمه جاهای دیدنی داره واسه ما عادی شده .مثلا بام توچال برو ...برو برج میلاد .کاخ سعد اباد .دربند .همون چیتگر .ولی لازم نیست هتل استقلال یا لاله پولتو هزینه کنی.کلی رستورانهای خوب داره که اکثرا هر فردی تقریبا میانگین 50 هزینش میشه اما چون مسافرت اومدی خوب این خرجا رو هم به تنت بزن...کافیه بپرسی .مثلا هانی .بلای پاساژتندیس ارک ابی ونائب نزدیک پارک ساعی .پس یه مهمانخانه سه چهر سه ستاره واسه خواب بگیر بیشتر بگرد .برج میدون آزادی حتی ... موزه سینما و هزاران پارک دیدنی .معمولا تهران شهر صنعتیه کسی کمتر وقت میزاره مثه شما که از تبریز میخواین تشریف بیارین .واسه همسن واسه دوستان دیگه جذاب نیست ولی ارزش داره پایتخت رو هم ادم ببینه .مسافرته دیگه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم جای خوبیه چرا که نه اتفاقا توی عید برنامه های تهرانگردی برگزار میشه یه سرچ کن دربارش
تهران جای دیذنی بسیار زیاد داره ولی ما که تهرانی هستیم خیلیهامون اطلاع نداریم
چقدر سخت است همرنگ جماعت شدن وقتی جماعت خودش هزار رنگ است ...
اگه با یه اشنا به جاهای توپ تهران بیای .قشنگ تو سه رو ز همه جاهارو میتونی ببینی و لذت هم میبری .مگه میشه سفر به تهران تو عید بد باشه .من قبول ندارم بیا ولی با اطلاعات و اشنا وگرنه علاف میشی
یه بار اومدیم تهران رفتیم خانه معلم درکه
آب و هواش و طبیعتش عالی بود
ولی چون سفر کاری بود نتونستیم جاهای دیدنی رو بریم
بقیه رو هم خونه فامیل رفتیمو زیاد نگشتیم
تهران تو ایام عید خیلی خلوت و آرامش بخشه.

خیلی هم خوبه...برا من که هیچ جای دنیا تهران نمیشه.

البته هواش آلوده است. ترافیکش زیاده . ولی من عاشقشمممممممممممممممممممممم

حتما اگه قصد داری بیای تهران تو ایام عید بیا...

ضمن ما همشهری هستیم...مادر من هم تبریزیه.
فامیل داریم ولی نمی خام خونه کسی بریم.ضمنا خودشون می رن مسافرت
آره نیلو جون جنسای لاله پارک خوبه.شهر بازیشم برا دخملیم عالیه
کیسمون برا چی پرپول باشه؟
2706