2733
2734

خانوماشوهرم استخدام یه شرکت هست که حقوق کمی بهش میدن

تو اوج نداری با کلی زحمت سعی کرد یه سری ابزار بخره و کار تعمیرات و اینجور چیزا بگیره

چون وام برداشتیم و کلی قسط داریم 

این کارو کرد یخورده پول دستمون بیاد بتونیم زندگیو بگذرونیم

تراکت و کارت تبليغاتي ام پخش کرد 

تو دیوار و شیپورم آگهی زد 

ماه اول که ماه پیش بود خیلی خوب برای کار بهش زنگ میزدن 

ولي الان چند وقته اصلا کار براش نبوده خیلی ناراحته 

از رو پول وام که برای ماشینه داریم برمیدارم و میخوریم چون خالی شدیم 

من چیکار کنم براش؟ 🥺🥺🥺چه دعا و نذری برای رونق کارش و برکت کارش خوبه ‌؟ 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم بازار کار بشدت خوابیده شوهر من مغازه داره اصلن بازار نداره خریدو فروشم میکنه کلن تعطیله الانم بخاطر برجام مردم ترسیدن زیادکاری نمیکنن بازارو کساد کردن شدید 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2740
از کجا بگیرم؟ چیکارش کنم؟ 

نمیدونم اگه قم و مشهدی ازیجای معتبر بگیر یاببین یه سیدی کسی پیدا میکنی برات بگیره هیچی باید همیشه همراه همسرت باشه بزار تو ظرف نقره حالت پلاک همیشه بندازه گردنش

کارش چیه دقیقا تعمیرات اینا که خیلی خوبه تو دیوار اینستا تبلیغ کن تو محله تون تراکت پخش کن

همه چیییی 

برق لوله کشی نصب شیر آلات نقاشی جوشکاری و... 

تو اینستا چجوری تبلیغ کنیم 

پیج نداره یه بار خواست پیج بزنه ولی چی پست بذاره آخه کارش جوری نیست تو پیج بتونه فعالیتی داشته باشه 

شما امتحان کردی؟

اره من برای همسرم گرفتم هیچوقت دستمون خالی نشد حداروشکر زندگیمون خیلی بهتر شد ،حرز امام جواد فقط برای رزق و روزی نیست چشم زخم و دور میکنه اگه دعا و طلسمی داشته باشی باطل میکنه همسرمم خیلی ارومتر شده

نماز جعفرطیار بخون عالیه  خودت نمیتونی بری سرکار کمک خرجش باشی

من خودمم دانشجو معلمم منم یه حقوق کمی دارم و واسه زندگی خرج میکنم ولی بازم کم میاریم چون خیلی قسط داریم 

2706