2737
2739

دوستام سه هفته س عمل کردم سوراخای بینیم نامتقارنه به نظرتون درست میشه؟خیلی ناراحتم  لطفا کسایی که تجربه داشتن راهنماییم کنن ممنون

لطفا خودتون رو همیشه تو موقعیت خوب قرار بدید که مجبور نشین عذرخواهی کنین یا معذب شین و.......❤💋جان لایتناهی همیشه سرموقع میرسه قربونش برم.جایی که ایمان نباشه ترس میاد پس همیشه ایمانتوقوی نگه دار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ۳ ماهه عمل کردم متقارن نیست ولی بهتر شده نسبت به اوایل 

ممنون که پاسخ دادید.ینی واسه شماهم نامتقارن بود ؟وای خیلی ناراحتم نکه اینجوری بمونه دکترمم گفته تو سوراخ چپ یه کوچولو پنبه بزارم بنظرتون تاثیرداره؟

لطفا خودتون رو همیشه تو موقعیت خوب قرار بدید که مجبور نشین عذرخواهی کنین یا معذب شین و.......❤💋جان لایتناهی همیشه سرموقع میرسه قربونش برم.جایی که ایمان نباشه ترس میاد پس همیشه ایمانتوقوی نگه دار
2728
منم اوایل نامتقارن بود الان بعد ۸ ماه یکمممممم بهتر شده اما تو عکس تابلوعه😐😐 من دکترم تا ۳ماه پنب ...

پس یعنی تاثیر داره پنبه گذاشتن؟چه جوری عادی معلوم نیست ولی تو عکس معلومه؟🤦🏻‍♀️