2777
2789

خواهشاً اگر کسی میتونه کمکم کنه ، برای دخترم وقت میخوام

خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 
تبریزیا وقتی برات یه کاری میکنن که نفعی براشون داشته باشه وگرنه آدم حسابت نمیکنن

اگه کسی بتونه گره از کار یه آدمی واکنه ،خیلی خیره و  خدا هفتاد مشکل  از مشکلاتش رو براش حل میکنه، منم واقعا نیاز دارم به این دکتر مراجعه کنم 

خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشاا.. خدا یه آدم خوب سر راهت بزاره مشکلت حل بشه

ان شاء الله ، خیلی ممنون عزیزم🌹

اگه کسی بتونه گره از کار یه آدمی واکنه ،خیلی خیره و  خدا هفتاد مشکل  از مشکلاتش رو براش حل ...

حالا که شما به کمک کردن اعتقاد داری اگه پیاممو دیدی جواب بده؟ دخترتونو بردین دکترچی گفتن 

حالا که شما به کمک کردن اعتقاد داری اگه پیاممو دیدی جواب بده؟ دخترتونو بردین دکترچی گفتن 

دکتر گفت اینا طبیعیه ، علائم بلوغ فقط جوانه زدن سینه هست ، خداروشکر دخترم مشکلی نداشت