2733
2739

بچه ها من رمز یه پیج کاری رو دارم صاحبکارم قبلا داده بودش دست من حالا دیگه من فعالیتی ندارم تو پیجش ودست خودشه البته اکانتش هست رو اینستاگرام من. الان من مدتهاس با دخترخالم قهرم واون وپیج کاری ماهمدیگه رو فالو دارن من نمیدوستم تا الان من با پیج فیک رفتم درخواست دادم قبول نمیکنه خواستم ببینم اگه من با این پیج کاری برم قسمت هایلایت استوریاشو ببینم متوجه میشه ؟چون جدیدا اینا همو فالو کردن 

نه فكر ميكنه صاحب كارت ديده

كاش احساسات زن ها رو انقدر ساده نميگرفتيم. احساسات يك زن تمام دارايي اوست. وقتي احساسات يك زن رو ناديده ميگيري شايد يك بار يا دو بار يا حتي سه بار دلش بشكنه و غصه بخوره و بعد ببخشه اما بار چهارم ديگه نميبخشه،نه ميبخشه و نه ديگه اون ادم سابق ميشه
نه فكر ميكنه صاحب كارت ديده

خب صاحبکارم جز دوستاشه یعنی با پیج شخصی هم دیگه رو دنبال میکردن قبلا بعد الان با پیج کاری بره همه هایلایتا رو ببینه طرف متوجه نمیشه یکی  پیجشو زیر نظر داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب صاحبکارم جز دوستاشه یعنی با پیج شخصی هم دیگه رو دنبال میکردن قبلا بعد الان با پیج کاری بره ...

نه

كاش احساسات زن ها رو انقدر ساده نميگرفتيم. احساسات يك زن تمام دارايي اوست. وقتي احساسات يك زن رو ناديده ميگيري شايد يك بار يا دو بار يا حتي سه بار دلش بشكنه و غصه بخوره و بعد ببخشه اما بار چهارم ديگه نميبخشه،نه ميبخشه و نه ديگه اون ادم سابق ميشه
2731