2752
2734
عنوان

معتقدین ساعت جفت بیاید زخمی تون کنم+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 120 بازدید | 27 پست
حالا نگاه کن شاید زخمی چیزی برداشته باشی  یه جوش حداقل

نه بابا مطمئنم 😂

اسکرینشو ندارم الان وگرنه میفرستادم

امروز کسی محرم اسرار کسی نیست/ما تجربه کردیم کسی یار کسی نیست :)))))

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اره منم دیدم همین و حتی پنجم ماه بود 😐شات گرفتم حوصله ندارم بگردم

وایسا ببینم الانم که ماه پنج هستیم مرداد 

پنج تا پنج چه حس خوبی 💕💕💕

۵:۵     ۵۵%       ماه پنج 

البته شما روز پنج ماه بودید

2731
معنی این ساعت جفت ینی مال خودته 

بیشتر توضیح میدی یعنی چی مال خودته؟

یعنی اونی که باهاش چت میکنی 

با کسی چت نمیکرد 

قبلش با بچه های نی نی سایت بود 

نت باز قطع شد 

اومدم کلا خاموش کنم بخوابم 

یهو چشمم افتاد این دیدم 

الانم که دوستمون یادم انداخت ماه پنج هم هستیم 

دیگه پنج در پنج شد 

من عاشق پنج 

دلم ضعف رفت💕💕💕

بیشتر توضیح میدی یعنی چی مال خودته؟ یعنی اونی که باهاش چت میکنی  با کسی چت نمیکرد  ...

نگا مث داری با یکی چت میکنی یهو همین ساعت رو میفرسته برات ینی مال خودته ینی طرف مال تو هس

تعلیقی سابق Sariiii80 ادب نشانهِ ترس نیست 🤍🌵

منم دیدمششش

من ۵.۵۵ هم دیدم

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜

من شارژ گوشیم ۵ درصد🤤😹

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
من شارژ گوشیم ۵ درصد🤤😹