2752
2734
عنوان

دارم یه مادر عصبی میشم !! کمککککککککککک لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 4423 بازدید | 35 پست
من وقتی بچه ام را از جیش گرفتم اوایل تا یک هفته بیرون نرفتم بعد یکی دو بار رفتم بیرون و بیرون تو شلوارش جیش کرد و خیلی بدش اومد که خیس شده بهش یاد دادم که هر وقت جیش داشتی بگو . و هر وقت اون اوایل بیرون میبردمش سعی میکردم هر جا میرم مثلا پارک نزدیک دستشویی باشم تند تند هم ازش میپرسیدم جیش داری و میبردمش دستشویی فقط 2 بار بیرون خودشو خیس کرد و بعد دیگه راحت میگفت جیش دارم و میبردمش دستشویی پارک.به هر حال بچه را از جیش میگیری نجسی داره من کل فرشهامو دادم قالی شویی ولی هنوزم گه گاه پیش میاد که نم بزنه تو شلوارش البته خیلی کم.
چکاوه جان مثل هم هستیم ما...من که بعد از این تاپیک تصمیمم عوض شد! الان خیلی ارامش دارم! البته هنوز دخترم بعد از خیس شدن حتی گاهی که پوشکه میگه مامان جیش!ومیره سمت دستشویی اما من فقط میشورمش! اصلا راجع به جیش و دستشویی چیزی بهش نمیگم! البته گاهی بدون پوشک میذارمش که بچه پاش اذیت نشه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لیا جان کار خوبی میکنی عزیزم!من تجربه شو نداشتم! البته من اصلا واسه حرف کسی این کارو نکردم! چون شنیده بودم و جایی خونده بودم 2 سالگی به بعد واسه همین شروع کردم!
مهشید جون دعوااااام نکن ! خب نمیدونستم! البته بچه م رو اذیت نکردم اما به خودم خیلی فشار اومد حس میکردم من مقصرم و بلد نیستم یادش بدم یا فکرهای دیگه که مامانها عذاب وجدان میگیرن!!! اما الان ارومم !
مرسی از توجهتون! بازم بیایدددددددددددد دوستان و نظر بدید من لینک این تاپیک رو واسه مامانای مثل خودم گذاشتم ومیذارم ! تجربه هاتونو بگید که بقیه هم استفاده کنند!