2733
2734
سلام دنبال یه ارایشگاه برای کوتاهی مو هستم که کارش عالی باشه تو اندیشه یا فردیس میشه لطفا ادرس و شماره تماسش رو بدید ممنون
مزون لباس مارکدار مادر و کودک نازدونه

http://nazdoneh2.parsiblog.com/ پذیرش خرید ازسایتهای انگلیس و امریکا

من خیلی روی کیفیت کار آرایشگاه حساسم قبلا آرایشگاه نزدیک خونمون میرفتم ولی از دوستام خیلی تعریف بانوی تک رخ رو شنیدم یه بار با دوستم رفتم خداییش کارشون از جایی که قبلا میرفتم بهتر بود قیمتشم کمتر!!.قیمتش کلا نسبت به آرایشگاه های فردیس خیلی مناسب تره.آدرسش توی مارلیک هست ولی اسم خیابونشو نمیدونم شمارشش 09374120579

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سالن زیبایی ونوس آرا خدمات زیبایی از جمله میکاپ و شینیون، رنگ مو، کوتاهی، کاشت ناخن و کلیه لاین های آرایشی دیگر را نظیر خدمات ابرو شامل اصلاح و تتو و اکستنشن و انواع رنک و مش و هایلایت را در فردیس کرج ارائه میدهد.

شماره تماس : 09354347910  -  02636516643

2728

من موهامو پیش ستاره جون سالن زیبایی عروسکا کوتاه کردم و فوق‌العاده راضی وبعدش  خدمات رنگ ولایت انجام دادن برام که نگم براتون چقدر عالی شدم

چندوقت بعد از اون برای بوتاکس موهام رفتم عالی بود و موهام جون گرفت 

خدمات ناخنشونم عالیه 

حتی خواهر شوهرم اونجا میکاپ عروسیشو انجام داد و خداروشکر راضی بودش

دوست داشتین آدرسشون رو میزارم

بالاخره تو این فردیس بین این همه سالن میتونین از خدمات خوب حرفه‌ای استفاده کنین😍

فردیس بین فلکه سوم و چهارم

شماره تماسشون  36547242

پیج اینستا هم دارن 👈  aroosaka.salon

به امتحانش میرزه😊