2733
2734
خواهری چرا کمک من نمییکنه التماس میکنم بچمو شفا بده 😔😔😔😔😔

من نذر شهادتش کردم هرساله شهادتش نذری درست می کنم  شما هم دعا کن ان شالله حاجت روا شی عزیزم دعا می کنم برات

خدایا مرسی 😊😊😊   
من نذر شهادتش کردم هرساله شهادتش نذری درست می کنم  شما هم دعا کن ان شالله حاجت روا شی عزیزم دعا ...

برای روز حضرت علی اصغر نذر کردم ۷۲ تا شیرو کیک ببرم برای بچه هایی که میان مجلس شیرخوارگان .😢

💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کره جنوبی داره واکسنی تولید میکنه ک قسمتای تشکیل نشده چشم تشکیل بشه . انشاالله بزودی بیاد 

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
2728
عزیزم کره جنوبی داره واکسنی تولید میکنه ک قسمتای تشکیل نشده چشم تشکیل بشه . انشاالله بزودی بیاد  ...

وای توراخدا راست میگی خدایا یعنی میشه روزی هردو چشم بچه ی من خوب بشه خدا 😭

دل من تنگ چشایی ست  که نیست.... 🥺 میشه برا محمد آیهان کوچولوی من دعا کنید چشماش خوب بشه 😔 شاید خدا صدای شما رو زود تر بشنوه 🙏یعنی میشه مثل بقیه بچه ها محمد منم همه جارو ببینه و بازی کنه 😔               خــــدایـــا ایــنـ هــمــہ اسـتـخــوانـ داشــتـمـ 😞چـــرا دلــمـ را شــکـسـتیـــــے؟؟خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین مادر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...😓🖤
وای توراخدا راست میگی خدایا یعنی میشه روزی هردو چشم بچه ی من خوب بشه خدا 😭

انشاالله عزیزم 

چرا که نه 

امیدوار باش . همون قدر ک غصه داری امیدم داشته باش

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
اسی به دلم افتاده چشم بچه ات خوب میشه  کمتر غصه بخور  نذر سوره یاسین کن به هر مبین رسیدی ...

فداتشم عزیزم ممنون گلم انشاالله خدا ب زبونت نگاه کنه 

دل من تنگ چشایی ست  که نیست.... 🥺 میشه برا محمد آیهان کوچولوی من دعا کنید چشماش خوب بشه 😔 شاید خدا صدای شما رو زود تر بشنوه 🙏یعنی میشه مثل بقیه بچه ها محمد منم همه جارو ببینه و بازی کنه 😔               خــــدایـــا ایــنـ هــمــہ اسـتـخــوانـ داشــتـمـ 😞چـــرا دلــمـ را شــکـسـتیـــــے؟؟خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین مادر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...😓🖤
2740