2737
2734
عنوان

بچه ها بیاید بگم مادرشوهرم بچه جاریمو چیکار کرد 😕

| مشاهده متن کامل بحث + 4403 بازدید | 117 پست
والا تاپیک های خودت خیلی چرت بود یه نگاه انداختم چیکار کنم روی بچه ها حساسم 

تو چقدر بیکاری ک رفتی تایپیک منم چک کردی،،،الان میخواستم تایپیک رانندگی بزنم حالا ک چرته نمی زنم ،،،شما مشغول باش

برای سلامتی پدرم دعا کنید
تو چقدر بیکاری ک رفتی تایپیک منم چک کردی،،،الان میخواستم تایپیک رانندگی بزنم حالا ک چرته نمی زنم ،،، ...

خب صددرصد وقت آزاد داشتم اومدم نی نی سایت دیگه 😒یه جوری گفتی فک کردم خودت خیلی تاپیک های مهم میزنی اخه بخاطر اون رفتم دیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

به مامانت بگو‌رفتارو‌بچه رو ندیدی مادربزرگشو چیکار کرد.خوبه ادم‌منصف باشه حالا چون مادر شوهره جو‌نباید داد.مادرت اگر نوه نوتون‌گل بپاشه روش میشینه میخنده اگر اینجوری باشه که هیچی تربیت بچه فاتحشو‌باید خوند.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
بچه ها یعنی من خوشبین نباشم که تنها کسی هستم که تعجب کردم مگه چیه بچه گُل ریخته سر مادربزرگش 🥱 بعد ...

اخه داره میگه بچه پاشو‌میزد تو‌گل تو‌گل که نزد گل بپاشه.بی دقتی

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

ببین من مامانم اشاره به هیچ کدوم نوه هامون نکرده.منم جونومو‌براشون میدم فکر نکنی میگم عادیه چون اگر بهم حتی ادایی در بیارن مامانشون‌برخورد میکنه .ولی حساس نباش مسلما اگر درست تربیت کنی بچتو‌کسی لازم‌نیست تربیتش کنه.پس نگران نباش.ولی تو‌باسن زدن واقعا دیگه انقد نگرانی نداره.چو‌فردا آید فکر فردا کن.از الان برا خودت تنش و‌نگرانی ذهنی ایجاد نکن.چون در اینده حساس تر میشی هی حواست به تک تک رفتارای مادر شوهرته وسواس میشی.