2733
2739
عنوان

کات کردن🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 2675 بازدید | 66 پست
منم صددفعه گفتم تکلیف رابطه ما مشخصه تهش هیچه بیا تمومش کنیم میگه من چیزی ک عمرمو براش گذاشتم تمومش ...

مشکلتون چیه؟

ما مشکلی نداشتیم فقط اینکه من چون چندوقت یه بار خواستگار داشتم خواستم اینم یا بیاد خواستگاری یا اگر سرکارم بگه

که گفت برو ازدواج کن

انقدر عصبی ام که چرا این همه وقت تو یه رابطه بی سروته بودم 

خودمو احمق میبینم

که زخم هر شکست من،حضور یک جوانه شد🌱
من عاشقش بودم  بخدا اونقد دوسش داشتم اونقد ت این شیش سال بحث و دعوا کردیم الان نمیدونم دوسش دا ...

شاید اون تنها شدنه لازم باشه تا تکلیفت با خودت معلوم بشه😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اوایل رابطه اذیتش میکردم،این اواخر می‌گفت به کارات فکر میکنم دلم نمی‌خواد باهات باشم دیگه:,)

از این حرفا میزنن 

بعد که کات میکنن فکر میکنن میبینن ته دلشون به همین رفتارا عادت کردن

وااااای اگه رفت و امد داشته باشین و بیرون رفتن و عکس و فیلم و رابطه عاشقانه باشه واسه یه دختر کات کر ...

همه اینارو داشتیم،پیش میومد هفته ای ۳,۴ بار می‌رفتیم بیرون،تو جمع دوستامون باهم بودیم،همه مارو باهم میشناختن 🥲

2728
نمیکنه،یه ماهه کات کردیم تقریبا،هرروز بیشتر از قبل دوسش دارم🙂

درکت میکنم من ۷ماه پیش کات کردم تازه یه ماهه تقریبا به خودم اومدم،دعا میکنم تو مثل من نصف سالا درد نکشی،منطقی با خودت بشین صحبت کن حتی اگه بشه یه ماه باهاش روبه رو شو و منطقی فک کن کم کم از ذهنت پاکش کن اگه چیزی ازش داری از خودت دور کن نمیگم قطعی فراموش میکنی ولی کم میشه،کات تو از من ک سخت تر نیست ماله من هر هفته جلو چشمه هی تکرار هی تکرار

تقصیر کسی نیست که اینگونه غریبم،شاید که خدا خواسته دلتنگ بمیرم...
2740
مشکلتون چیه؟ ما مشکلی نداشتیم فقط اینکه من چون چندوقت یه بار خواستگار داشتم خواستم اینم یا بیاد خوا ...

اگه بخوام راجب مشکلمون بگم باور کن اصن نمیدونم چیه 

ما خیلی قهر و دعوا داشتیم 

سر هر چیزی بیخودی دوماه دوماه قهر میشدیم جفتمون لجباز 

من ب مقدار بیشتر 

خرداد اینا بود اومد گفت من بیکارم پول ندارم کار ندارم میرم کار پیدا کردم میام منم گذاشتم پای بهونه 

چون من یه شهر دیگه ام اونم یه شهر دیگه 

فک کن اون تقریبا جنوب من شمال غرب فقط دانشگاش شهر ماست خلاصه گفتم رفتی برنگرد یه ماه بعد دیدم زنگ زده و پیام داده ک کار پیدا کردم حالا بعد کار پیدا کردنش اخلاقش خیلی خوب شده کمتر عصبانی میشه ولی من دیگه حسی ندارم ینی نمیدونم دارم یانه

چقدر دیگه صبر کنم؟هرروز بیشتر از قبل دارم افسرده میشم،حاضرم هرکاری کنم تا برگرده🙂

میدونی نمیدونم چه خاصیتیه این دوست داشتن 

وقتی که عاشق یه نفری و دوسش داری تورو نمیخواد و بهونه میاره و همه جوره ولت میکنه داغون میشی 

ولی کافیه بی تفاوت باشب و فراموش کنی میاد به پات میوفته 

البته اینجوری که ما داریم خودمونو عذاب میدیم اسمش فراموش کردن نیست و طرف نمیاد 

باید از قلبت پاکش کنی که غیرممکنه

درکت میکنم من ۷ماه پیش کات کردم تازه یه ماهه تقریبا به خودم اومدم،دعا میکنم تو مثل من نصف سالا درد ن ...

من هرروز کساییو میبینم که از رابطمون خبر داشتن،همکارم باهاشون،جایی کار میکنم که اولین بار دیدمش،محیط کارم جاییه که کلی خاطره داریم باهم،چجوری اینارو پاک کنم؟🙂

همه اینارو داشتیم،پیش میومد هفته ای ۳,۴ بار می‌رفتیم بیرون،تو جمع دوستامون باهم بودیم،همه مارو باهم ...

واای خیلی بده درکت میکنم 

من شب تنها بودم میومد پیشم 

نمیدونی الان خاطرات اون شبا کل خواب این شبامو گرفته 

خاطره خیلی بده