2733
2739
عنوان

به کارما اعتقاد دارید ؟ انواع کارما 💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1182 بازدید | 24 پست

من کسیو ک عاشقم بود ول کردم رفتم عاشق ی ادم لاشی شدم بدترین ضربه هارو بهم زدم دوباره باکسی بودم ک اونم دوسم داشت ولش کردم🥲بنظرم نباید اینا کارماداشته باشه چون خاسته ولشون نکردم مجبوربودم نساختیم نشد ولی خیانت دیدم نمیدونم کجا دل کیو شکستم ک اینجوری شد زندگیم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه قصاص به قیامت بمونه من به عدالت خدا شک میکنم . امام صادق خودش گفته قصاص به قیامت نمیمونه . چند دوز پیش نمونش رو دیدم . آشنامون بچش نمیشد رفت واسه شوهرش زن‌ گرفت و زنه حامله که شد اینو از خونه انداختن بیرون . هر چی التماس کرد که نره خونه برادر شوهرش با لگد پرتش کرد بیرون . بعد سه سال این آشنای ما ازدواج کرد و خانواده مرد رو سرش میذارن الانم که الانه . 

فک میکنی چه بلایی سر شوهر اولش اومد ؟ همون پسری که بدنیا آورده بود زنه سرطان گرفت و تو اولین عمل رفت . بعد ۱۸ سال خدا بدجور تقاص پس گرفت . این آشنای ما ظلم شوهر سابقش رو فراموش کرده بود ولی خدا انگار فراموش نمیکنه . فقط خیلی صبوره ممکنه ۴۰ سال بعد حال طرف رو بگیره 

هیچ  
2731

دل منو خیلیا شکستن 🥺🥲مخصوصا اون بدون خدافزی رفت و اون یکی بدونِ جواب رفت 🥲 ولی هیچکدومش تاوان که هیچ ندادن اتفاقا خوشبخت ترن بدونِ من می‌خندن 

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐
مرسی عزیزم  خیلی نیاز داشتم یکی این حرفارو بهم بزنه 🥲🥲 انشاءالله همیشه یه بهونه برای شادی د ...

اگه دوست داشتی می تونی درخواست دوستی بدی شاید تونستم توی  اندکی لبخند دوباره ات سهمی داشته باشم 🙂❤️‍🩹

چون می‌دونی منم شبیه درد ترو‌تجربه کردم می فهمم....

مرسی عزیزم 🙂💛

اگه توبه کنع اون طرف چی ؟و واقعا پشیمون باشه

ببین اونی که توبه می کنه شاید فقط از طرف خدا بخشیده بشه از طرف اون آدمی که دلش شکسته شده نه 

و تا وقتی اون آدم نبخشه خدام نمی‌بخشع.....!

ولی اینو بدون آدمو شاید همدیگرو ببخشند اما کارایی که باهاشون میشه و فراموش نمی کنن

اگه قصاص به قیامت بمونه من به عدالت خدا شک میکنم . امام صادق خودش گفته قصاص به قیامت نمیمونه . چند د ...

واقعا نیاز داشتم همین چیزی بشنوم ممنون 🙂💛

خدا جای حق نشسته 

دقیقا همین که گفتی درسته چون حتی بنده ها ام ببخشن خدا نمی بخشع یعنی فراموش نمی کنه 

2738
دل منو خیلیا شکستن 🥺🥲مخصوصا اون بدون خدافزی رفت و اون یکی بدونِ جواب رفت 🥲 ولی هیچکدومش تاوان که ...

صبر داشته باش 

الان نه شاید چند ماه شاید چندسال دیگه اما مطمئن باش خدا بدی هایی که بهت شده و بی جواب نمی‌زاره