2737
2739

سلام بچه ها کسی میتونه جنسیت بچه دوم پیش بینی کنه

یکی بود قبلا از روی تاریخ تولد مادر و پدروبچه اول و اخرین پریودی یا همون ماه اقدام  بچه دوم میگفت

ی جورم جدول چینی که ادم سر در نمیاره اصلیش کدومه

کسی اصلیش بلد برام حساب کنه

مثلا

اگر ۳۰ مرداد اقدام کنم

یا ۲۷ و ۲۶ شهریور جنسیت چی میشه

خودم متولد ۲۰ خرداد ۶۹

شوهرم متولد ۱۱ دی ۷۰

دخترمم متولد ۵ آذر۹۷

عاقبت در یک شب از شبهای دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه از شوهرت بزرگتری

اره عزیزم😅 ولی ظاهرا اون بزرگتر نشون میده

وای یه چی بگم خانوادش نمیدونن من بزرگترم منظورم خاله و ... ایناش خواهراش پیش همه گفتن زن داداشمون ۳ سال کوچیک تر

بعد پارسال کرونا گرفتم درحد مرگ بیمارستان بودم هی دغدغه ام ای بود اگر بمیرم رو سنگ قبرم بنویسن طلول ۱۳۶۹. لو میرم😅 ب شوهرم زنگ زدم  گفتم لطفا فقط غروب غم انگیز رو سنگ قبرم بنویس طلوع ننویس☺😅

عاقبت در یک شب از شبهای دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد
2731
منم خیلی دوس دارم بچه ی بعدیم پسر بشه دخترم متولد سال 97بنظرت هنوز زوده واسه دومی؟

عزیزم بستگی به خیلی شرایط داره مهم ترینش ببینش تکامل رفتاری بچه اولتون در چه حد. هنوز چقدر به شما وابستگی داره

واکنشش نسبت به بچه ها کوچیک تر چیه. و بعدیشم شرایط جسمی خودتون. و  اقتصادی

اره عزیزم😅 ولی ظاهرا اون بزرگتر نشون میده وای یه چی بگم خانوادش نمیدونن من بزرگترم منظورم خاله و . ...

آخی عزیزم این چیزا که اصلا مهم نیست انشاالله همیشه دلتون شاد باشه روز ب روز خوشبخت تر بشید،،،،،

عزیزم بستگی به خیلی شرایط داره مهم ترینش ببینش تکامل رفتاری بچه اولتون در چه حد. هنوز چقدر به شما وا ...

راستش اگه بدونم پسر میشه همین الان اقدام میکردم،،،،بخدا خیلی تحت فشارم گاهی ب خدا میگم این سری رو پسر بدع بعدی رو دوباره دختر بده،،

راستش اگه بدونم پسر میشه همین الان اقدام میکردم،،،،بخدا خیلی تحت فشارم گاهی ب خدا میگم این سری رو پس ...

میفهمم عزیزم کاملا درکت میکنم این سرشت هر انسانه که از هردوتا جنس بچه  میخواد داشته باشه.

راستش منم تحت فشارم البته نه اینکه کسی چیزی بگه ولی از رفتاراشون میشه فهمید

من الان ۲ ماه و نیمه رژیم گرفتم ولی بعدش تصمیم گرفتم ای یو ای کنم تعیین جنسیت

2740
آخی عزیزم این چیزا که اصلا مهم نیست انشاالله همیشه دلتون شاد باشه روز ب روز خوشبخت تر بشید،،،،،

ممنونم عزیزم

من الان دوماه میخوام ای یو ای کنم هر ماه ی مشکلی میاد

ماه اول کلی دارو خوردیم ک کرونا گرفتیم

ای ماهم دکتر یادش رفته بوود همراه لتروزل استرادیول بهم بده

ک دو روز پیش سونو شدم روز دهم ضخامت رحمم ۵ بود ب شدت ب خاطر داروها محرک تخمک گذاری نازک شده بود و دکتر گفت ای یو ای نمیکنم با ای ضخامتت 

خیلی ناراحت شدم گفت برو طبیعی اقدام کن

hcgدوتا تجویز کرد که بخاطر تحریم ها کل استانمون و سهرستان ها نداشتن گفتن ۳ هفته لس سهمیه ندادن

خلاصه باز کنسل شد

ولی مرددم طبیعی اقدام کنم یا نه

تو ی سایتی سن و ماه اقدامم میخوام یعنی ۳۰ مرداد زدم 

جنسیت  د دختر

برا دخترمم تو اون سن ام و ماه اقدامم زدم درست در اومد دختز بود

۹۰ درصد درست میشد

دیگه گفتم میندازم شهریور ای یو ای میکنم

البته من خودم مشکل رحم تنبلی تخمدان ندارم برا ای یو ای قرص و امپول محرک تخمک میدن   که برا من زد و رحممم داغون شد نازک شد

ممنونم عزیزم من الان دوماه میخوام ای یو ای کنم هر ماه ی مشکلی میاد ماه اول کلی دارو خوردیم ک کرونا ...

خب شاید قسمت نبوده اون دو ماه رو اونجوری از دست دادی به نیت نیک بگیر،،،ولی بنظرم رژیم بگیر و روز تخمک گذاری اقدام کن،،،الان چجور رژیمی گرفتی چیا میخوری ؟ دکتر دارو هم داده بهت؟راستی تواون سایت که میگی تاریخ تولذ دختر منم بزن ببین چی درمیاد 

خب شاید قسمت نبوده اون دو ماه رو اونجوری از دست دادی به نیت نیک بگیر،،،ولی بنظرم رژیم بگیر و روز تخم ...

ژیم ما جدا از حذف لبنیات ترشی جات ب من ۲ ماه و نیمه

برنج که کلا حذف حالا اگرم مجبور باشم بخورم روش زیره می ریزم با زعفران

هر روز صبح ناشتا. اب ولرم زعفران با عسل طبیعی جفتمون میخوردیم

و صبحانه همیشه محدود به شیره انگور خرما حلوا ارده خاگینه زعفرانی عسل 

چای هم با دارچین زنجفیل نبات

خودم شبا قبل خواب دمنوش اسطوخودس با نبات

شوهرم هرشب عرق کاسنی

گوشت فقط گوسفندی حذف کامل گوشت سفید

غذاهام پر ادویه دارچین زنجفیل

نان فقط سنگک

میوه هر روز موز  میخوریم

ی روز در میان اب هویج

خرما هر روز بالا ۷ تا

قبل و بعد عذا کمی نمک میخوریم با ۴ دونه فلفل سیاه اسیاب نشده

با غذاها همیشه پیاز سفید زیتون خیارشور هرکدام باشه میخوریم

۳ روز اول پریود ناشتا دم نوش تخم هویج فرنگی با نبات

خرما زیاد تو پریودی ها دمنوش 

دمنوش دارچین زنجفیل خولنجان

زعفران عسل

حلوا با روغن حیوانی اصلی پر زعفران با نبات درست بشه تو پریودی بخوریم

دم کرده ریشه کاسنی برا شوهرم هر روز

حذف چای برای شوهرم

هر روز صبح قهوه شوهرم فقط بخوره

شبا کمپرس سرد برا بیضه مرد

شستشو بیضه ها همیشه با اب سرد

مصرف گردو خرما برا مرد و زن با موز

قرص دکترم داد برا تعیین جنسیت

فرتیل اید فور من اقایان برا شوهرم

هرشب شوهرم فولیک اسید۱ بخوره

مکمل پودر فورتمن براشوهرم

قرص مکمل هلث برا شوهرم

خودمم فرتیل اید بانوان

قرص ای پی ۶

عرق کاسنی خیلی دکترم تاکیید کرد دوماه مرد بخوره

تو ماه اقدام

توت فرنگی موز سیب زمینی پخته اب هویج گردو خرما

دمنوش ها گرم دارچین زنجفیل خلنجان سلنجان با نبات خورده شه

دمنوش ها مثل 

ژیم ما جدا از حذف لبنیات ترشی جات ب من ۲ ماه و نیمه برنج که کلا حذف حالا اگرم مجبور باشم بخورم روش ...

دستت درد نکنه این همه تایپ کردی،،،خدایی چطور طاقت میاری برنج نمیخوری پس چی درست میکنی ناهار و شام؟

دمنوش ها مثل اویشن

اسطوخودس زن قبل خواب ب شدت بدن زن قلیایی میکنه

یه حلوا هم هست هر روز میخوریم

فلفل سیاه. دارچین. زنجفیل. کنجد سیاه. کنجد سفید. کنجد قهوه ای. سلنجان. خلنجان.ذرت.گل سرخ.هل.تخم کتان.بادم زمینی. گردو. پسته همه اسیاب میکنی. فقط سیاه دانه اسیاب نشده بریز چون اسیاب کنی سمی میشه همشونم اندازه ۱ ق غ.روغن زیتون اصلی 

شیره انگور اصلی. با عسل و ارد نخود چی قاتی اون مواد میکنی.

قرص کمر نر وماده هم از عطاری تهیه کنی قاتیش کنی بهترم میشه

تو ظرف سربسته میذاری یخچال.  روزی ۱ قاشق زن و مرد بخوره

دکترمم رو خاگینه که با تخم مرغ محلی نطفه دار که با پیاز رنده شده سفید کنی با روغن زیتون بپزی و شوهرم ۱ روز در میان بخوره تاکید کرده

دستت درد نکنه این همه تایپ کردی،،،خدایی چطور طاقت میاری برنج نمیخوری پس چی درست میکنی ناهار و شام؟

خواهش میکنم. بیشتر غذا نانی میخورم  مثل شامی با گوشت گوسفندی  ابگوشت سیب زمینی پخته ای چیزا خاگینه حلوا 

2706