2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه دختر دیگه هم بود سنا ۱۷ که پسر عمش قرار بود بعد کنکور بیان خواستگاری که اومدن ...اونم تاپیکش قابل ...

الان تو پر باز هاست عزیزم

مامان یه پسر کوچولوی خوشگلم🌈💛😍🧿خدا جونم خیلی دوست دارم🍭😍خدای مهربونم بخاطر همه چیز ازت ممنونم خدای خوبم شکرت🌙❤🌈⭐
همه آمار همو دارن 😁😁😁😁😁

اره دیگه اینجا مس حسینیه شده😂😂😂😂

مامان یه پسر کوچولوی خوشگلم🌈💛😍🧿خدا جونم خیلی دوست دارم🍭😍خدای مهربونم بخاطر همه چیز ازت ممنونم خدای خوبم شکرت🌙❤🌈⭐

کدوم همونکه کادوخربهش داده بود؟😄

زمان زیادی گذشت....فهمیدم همیشه اونیکه میخوای نمیشه....!فهمیدم هرکسی که باهاته الزاما"دوستت"نیست....!فهمیدم کسیکه تونگاه اول ازش بدت میادیه روزی میشه صمیمی ترین دوستت وبالعکس.....!فهمیدم که بی تفاوتی بزرگترین انتقامه....!تنفریه نوع عشقه....!دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیته....!غروربزرگترین دشمنه....!و"خدا"بهترین دوسته 🌷🌹🌸
امشب تاپیک میزنه ،الانم یکی داره اسمش هست بییاین دلبرتون اومده

نه اون یکی دیگه سنا بود، پسر عمش اسمش امین بود و دختره هم دو جلسه خواستگاریش اومده بودن ولی بعد از اون کاربریش قطع شد دیگه نمیدونم چرا

2706