2737
2739
عنوان

بیاین عکس از کادو تولد که شوهرتون‌بهتون‌داده بذارین ‌

| مشاهده متن کامل بحث + 1878 بازدید | 45 پست
حق داری...یه جوری باید اصلاحش کنی

من خیلی ساعت دوست دارم 

چند روز پیش رفته بودیم که آقاااا واسه خودش انگشتر فیروزه ای بخره 😒😒 بعد من تو اون پاساژ یه ساعت نقره دیدم وای عاشق شدم نمیدونی چند دقیقه وایسادم نگاش کردم حتی چند تا عکس ازش گرفتم بعد اومد دید دارم نگاه میکنم گوشی هم دستم بود 

گفت چیکار می‌کنی گفتم دارم از این ساعته عکس میگیرم 

حتی نپرسید کدوم ساعت یا اینکه مثلاً قیمتش رو بپرسه از مرده 

یعنی هیچیییی مسیرشو عوض کرد گفت بیا بریم😐

میتونست سوال کنه از خودم ببینه کدومو پسندیدم اونو تو ذهنش داشته باشه بعدا برای تولدم بخره 

اصلا انقد هیچی نگفتم انگاری عادت کرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما کلا تولد نمیگیریم خیلی راحتیم باعث خیلی از سو تفاهمات بین زن وشوهر وخانواده ها همین تولد گرفتنه

منم اصلا توقع انچنان ندارم تو پست اولم گفتم چند شاخه گل ارزشش برام خیلی بیشتره هر ساله خودم برا خودم کادو میخرم 

2728
شوهر من به تولدم یه بار یه شال خریده بود بعد پوشیدم خودش گفت نپوش اینو عین کولی ها میشی یه بار هم تن ...

وای دقیقاا درکت میکنم اصن نخرن به خدا آدم راحت تره منم هیچوقت خودمو کوچیک نمیکنم مثلا قیافه بگیرم بگم این چیه مجبورم حفظ ظاهر کنم ولی اعصابم بدجور خراب میشه. یه شب شام آدمو بیرون رستوران دعوت کنن به خدا همین کافیه ولی خب چی بگه آدم 

2740
عزبزم چقد عالی😍😍 خوشبخت ترین باشی🌹❤️

مرسی گلم😘

ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس.....🙌 راستگو باش مث سیگار ک روش نوشته سرطان زا ن مث ی آبمیوه آشغال ک روش نوشته ۱۰۰ درصد طبیعی ....ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 
مرسی گلم😘

اینم یکی از کادوهامه ک روز تولدم داده بود

ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس.....🙌 راستگو باش مث سیگار ک روش نوشته سرطان زا ن مث ی آبمیوه آشغال ک روش نوشته ۱۰۰ درصد طبیعی ....ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 
چند وقت پیش انداختمش رفت😑 چی بود بابا خززززز

خوب کاری کردی😂😂😂

ولی بنظرم میدادی به مامان بزرگت،اخه میگن واسه درمان بیماری خوبه،مامانبزرگ منم داره😂😂😂

هیشکی نمیتونه ازم سر دربیاره...🐍خُدآ نَرِسیدْْ شِِیْطُُوُنْْ رَفٖتَْ تُوُُُ جِلدَمْْ..🎭🤍یه حالیه حالِ دِلم،نشُد بِشی مآلِ دِلم.. :)🤍پروف من نیستم انقد نپرس مرسی :/
والا انقد ناراحت شدم که نگو  دو تا هم از این بمب هایی هست که روشن میشه می‌ره هوا از اونا خریده ...

من هفت ساله عروسی کردم تا حااا شوهرم حتی یه جفت جورابم نخریده.ما رسم داریم سر خرید عروس لباسکردی  مجلسی گران بر میداریم من سر خرید عروسی گفتن شهر خودمون کوچیکه چیز قشنگ نداره بزار بعد عقد برو مرکز استان لباس بخر گذشت تا بعد عقد یهروزنهار خونه مادرشوهرم دعوت بودم ویدم مادرشوهرم یه کادو برام اورد گفت اینو باشوهرت برات رفتم خریدم گفتم بدی برات مجلسی بدوزنخریده یود که نکنه من برم پارچه گرون بردارم .همیشه مشتری یه مغازن گفت از فلانی خریدم .بعدظهرم با خودش بردم گذاشتم سر خیاط مجبور شدم هیچ نگم فقط تو خیاطی پرو کردم اینقد که زشته تو خونه هم نمیشه پوشید .منم رفتم پارچه فروشیه چند روز بعد دیدم رفته از پارچه های حراجی متر۳۰ تومن برام خریده که اصلا برا لباس تو خانه ای هم خوب نبست بیشتر از این ناراحت شدم که دوقواره پارچه برا خودش و خواهرشوهرم هم خریده بود اونا رو گرفته بود قواره ای ۱۸۰ مال من مثلا عروس رو گرفته بود۹۰ کاش از مال خودشون برا منم بر میداشت  .شوهر منم احمق غلام حلقه به گوش نزاشت لباس مجلسی بخرم و این تمام کادویی بود که من تو دوران ازدواجم از شوهرم گرفتم .

از خدا میخام به همه کسایی که امضامو میبینن سلامتی بده .منو بچه هام رو هم عاقبت بخیر کنه.دعا کنید انشاا... سال۱۴۰۱ استخدام شم .حال دلم رو به بودن دیگران گره نمیزنم .من با هیچ کس بحث نمیکنم چون آرامش خودم برام ارزشمندتره .تو زندگیمتجربیات تلخ زیاد داشتم اما هیچ تلخی ماندگار  نیست.معرفت در گرانیست به هر کس ندهندش .اونی که بیشتر بدمو میگه از همه بیشتر قبول داره که من ازش موفق ترم
2706