2737
2734

سلام بچه های کرمانشاه

من تو سیکلiuiهستم

و تا فردا وقت دارم امپولhcgبزنم

کل شهر هم زیر رو کردم نداشتن

گفتن ی مدت توزیع نشده

متاسفانه دکترم گفت جایگزین نداره

اگر کسی داره نیاز نداره  بفروشه به من لطفا

عاقبت در یک شب از شبهای دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خود مرکزی که میری یا دکترت میتونه برات پیدا کنه 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
2731
خود مرکزی که میری یا دکترت میتونه برات پیدا کنه 

دکترم ادرس ی داروخانه داد ولی تمام کرده بود حتی داروخانه ها شهرستانم زنگ زدم میگفتن سهیمه کرمانشاه ۳ هفته اس نفرستادن برا همین نایاب

عاقبت در یک شب از شبهای دور/کودک من پا به دنیا مینهد/آن زمان بر من خدای مهربان/نام شورانگیز مادر مینهد
من ندارم وای داروخانه های نوبهار رو بگرد 

گشتم همه جا  قحطیش امده 

2738
ای بابا حالاکه میخاستم برم دکتر برام امپول بنویسه قحطی اومد

اگر برا ماه بعدی میخوای زودتر ای هفته بگیر که مثل من نخوری قحطی  گفتن هفته دیگه ۲ شنبه توزیع میکنن ولی تعدادش محدود

سرچ بزن دارویاب اسم داروتو بنویس ببینم کجاها داره شهرهای نزدیکت پول بدی برات پست میکنن یا میفرستن&nb ...

ممنون عزیزم الام امتحان میکنم