2737
2739

سلام،الن ک دارم مینویسم حالم نه مثل اونایی ک دفعه اول خیانت دیدن نه مثل اونا ک بیخیالن معلقم بیشتر از خودم بدم میاد.

برای بار چندم شوهرم داره بهم خیانت میکنه ی ست کامل از لوازم درس کردن مو برس اتو مو کاسه رنگ دستکش ک ارایشگرا استفاده میکنن تو ماشینشه،خستم فقط ب خدا اگ بچه هامو دنیا نیورده بودم حال و روزم این نبود زندگیم خیلی گنده خسرت خیلی چیزا ب دلم مونده۲۹سالمه نزدیک۱۲ساله ک ازدواج کردم س تا بچه دارم (لطفا سرزنش نکنین،حالمو بدتر نکنین)اولین بارش نیست میدونم بمونم تو این زندگی و ب روش بیارم هم کتکم میزنه ک چرا رفتم تو ماشینش هم اینکه وقیح تر میشه ب روش نیارم خودم دِق میگنم فکر میکنه نفهمم برم از این زندگی این ارامش نسبی ک دارم را از دست میدم،بچه هام یا از من یا باباشون دور میشن،باید برم ی استان دیگه و مدارس داره شروع میشه و من بچه مدرسه ای دارم بعلاوه کلاس اولی خواهش میکنم بگین بهم بهترین کار چیه لطفا سرزنشم نکنین چون حتی یه روزم جای من نبودین ک بدونین چی ب من گذشته🥺🥺🥺

میشه برا رفع گرفتاریم برام یه صلوات هدیه کنید  

چند ساله،ک خیانت میکنه این وسط ک ادما میرفتن یا قهر میکردن تا پیدا شدن ادم جدید یا آشتی باهام خوب بود و خلاص

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمبنم ک باهاش رابطه داره یعنی دفعه اولی نیست ک خیانت جنسی میکنه چون همیشه لباس زیرش کثیفه حتی بعد شستن بهم میگه ترشح دارم

2728

تنوع طلب ذاتیه ب مشاوره مراجعه کن مشکلش پیچیدست ی بار نیس ک بهت راهکار بدیم عزیز دلم 

𝑻𝒉𝒆𝒔𝒆 𝒅𝒂𝒚𝒔, 𝑰'𝒎 𝒍𝒆𝒕𝒕𝒊𝒏𝒈 𝑮𝒐𝒅 𝒉𝒂𝒏𝒅𝒍𝒆 𝒂𝒍𝒍 𝒕𝒉𝒊𝒏𝒈𝒔 𝒂𝒃𝒐𝒗𝒆 𝒎𝒆 این روزا همه‌ چی رو می‌ سپارمـ دست خدا که خودش هر چیزی که از توان من خارجه رو راست و ریسش کنه💭🌸

حالتو درک میکنم با گوشت و پوست و استخونم

واقعا برا مادری که بچه داره نمیشه سریع گفت طلاق ( هرچند درست ترین کار همینه) 

فقط میتونم بگم از نظر مالی اگر میتونی رو پای خودت باشی و سختیهای جداشدنو اونم با 3 بچه به جون بخری و یه جورایی خودتو فدا کنی که جدا شو اگر نه و واقعا شرایطشو نداری باز باید قید خودتو بزنی و خودتو غرق بچه ها کنی 

در هر دو صورت این وسط خودت باید فداکاری کنی   

2740
مطمبنم ک باهاش رابطه داره یعنی دفعه اولی نیست ک خیانت جنسی میکنه چون همیشه لباس زیرش کثیفه حتی بعد ش ...

مگه مردا هم ترشح دارن ؟😳

𝑻𝒉𝒆𝒔𝒆 𝒅𝒂𝒚𝒔, 𝑰'𝒎 𝒍𝒆𝒕𝒕𝒊𝒏𝒈 𝑮𝒐𝒅 𝒉𝒂𝒏𝒅𝒍𝒆 𝒂𝒍𝒍 𝒕𝒉𝒊𝒏𝒈𝒔 𝒂𝒃𝒐𝒗𝒆 𝒎𝒆 این روزا همه‌ چی رو می‌ سپارمـ دست خدا که خودش هر چیزی که از توان من خارجه رو راست و ریسش کنه💭🌸

من کاربر آقا هستم . شما خودت باید تصمیم بگیری . شرایط زندگی هر کس با دیگری فرق داره . باید ببینی اگر بری چه عواقبی داره . بچه ها چی میشن ؟ و.... اگر بمونی چکار میخوای بکنی؟ باید بیخیال باشی یا هر روز جنگ درست کنی . اینا تصمیمی هست که خودت باید بگیری

باهاش با ارامش حرف بزن

پیش بچه هام......ادمی نیست ک وقتی مقصره اهل حرف زدن باشه،منم دوست نداره بهم میگه برو طلاق بگیر ولی با س تا بچه کجا برم چجور بزرگشون کنم یا ول کنم به امان کی

نمیدونم چی بگم .فقط از ته دل برات دعا میکنم خدا بهت آرامش بده که بتونی بهترین تصمیم را بگیری .ان شاالله سر شوهرت هم به سنگ بخوره که بفهمه داره چه کار میکنه 

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن