2733
2739
عنوان

از سینگلی دارم دق میکنمممم🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم شکسته چرا دختراب دیگ ک همه کار میکنن خیلی راحت مرد های خوب یر راهشون قرار میگیره چرا منی ک انق ...

اون خرابا اینقدر زیر و رو میکنن تا اونی که میخوان رو پیدا میکنن 

سنتی ها هم سن کم با فک و فامیل و در و همسایه ازدواج میکنن 

مذهبی ها هم همینطور سن کم و با فک و فامیل و در همسایه و خانم جلسه ای ها واسشون خواستگار بفرسته و... ازدواج میکنن 

ما هم که نه خراب بودیم نه چادری و مسجدی ز بهر تماشای جهان آمده ایم 

2728
از ی کلمه چطور تشخیص میدی؟ ۲۵ سالمه

من به اولین کسی که حس داشتم امشب بهش گفتم

بهم حس نداره میفهمی؟

خانواده هامون از زمین تا آسمون باهم فرق دارن

قلبم مچاله است

مثل ابر بهار گریه کردم

امیدوارم تو تجربه اش نکنی

یه رابطه خوب برات آرزو میکنم.

آدمک آخردنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دست خطی که تورا عاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیا به تماشاست بخند/دلتنگم و با هیچ کسم میل سخن نیست کس درهمه افاق به دلتنگی من نیست/صدبار بشکنم گچ میگیرم
دلم شکسته چرا دختراب دیگ ک همه کار میکنن خیلی راحت مرد های خوب یر راهشون قرار میگیره چرا منی ک انق ...

عزیزم باید بیشتر تو جامعه باشی خودتو محدود نکن ب خونه و کار دربیا بیرون بچرخ دونفر تورو ببینن مطمئنن از سینگلی در میای.

2740
خودکشی نه ها مرگی که خدا صلاح بدونه

اره 

بعد ب سنگ قبر خودم فک میکنم 

عکسی ک از من قراره گذاشتع بشع رو سنگ قبرم 💔☺️ قلبمو آتیش میزنه 

میگم کاش حداقل قبل از مردنم خیلی چیزارو تجربه کنم بعد بمیرم🖤

از دل برون رود هر آنکه از دیده برون رفت
اگه تو واقعیت میشناختمتون میومدم خواستگاریتون ولی تو فضای مجازی نمیشه و امیدوارم یه شوهر خوب گیرتون ...

شما لطف دارید،من از امام زمان از تههه قلبم خواستم خودش برام انتخاب کنه،ولی الان احساس میکنم دارم امتحان میشم،میدونم ک خیلی مهزبونه و بلاخره منم یروزی حالم خوب میشه 

هانیه هستم . ای کوووهِ نمکانی که تو تاپیک های خودم اِسکی میرید میفرمائید ؛ [ اوکی تو خوبی ]*😒*                                   باید عرض کنم : پَ نَ پَ فکر کردی تو خوبی لابد⁉️🤣😏😌✌
خوشبحالت قمی  خواهرمون معصومع رو داری  من اگ اونجا بودم میرفتم حرمش فقط گریع میکردمو میو ...

من خددم خییییلی وقته نزفتم

رفتم برا تو هم دعا میکنم حتما 

هانیه هستم . ای کوووهِ نمکانی که تو تاپیک های خودم اِسکی میرید میفرمائید ؛ [ اوکی تو خوبی ]*😒*                                   باید عرض کنم : پَ نَ پَ فکر کردی تو خوبی لابد⁉️🤣😏😌✌
از قانون جذب استفاده کن

اعتقاد ندارم

2706