2737
2739
اگر در معرض دید و جای عمومی هست زنگ بزنید به ۱۲۳ اطلاع بدید 

به شوهرم گفتم یا برای اون بچه کاری می کنید یا خودم آدرسشو پیدا می کنم با پلیس میرم😭 قلبم داره از جا کنده میشه

خدا به اون مادر اعصاب و به اون بچه آرامش ببخشه

خدا هیچ کاری نمیکنه برای بچه ها ک انقد پاکن 

یکی معلول یکی پدرمادر روانی یکی فقیر و....

هیچ کاری نمیکنه فقط ازاون بالا نگا میکنه 💔

تمام ارزوی شب من ندیدن فرداست.. ~bǝʎɐbɐɥS  ~ɹɐʌıɹɥɐɥs

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا هیچ کاری نمیکنه برای بچه ها ک انقد پاکن  یکی معلول یکی پدرمادر روانی یکی فقیر و.... هیچ ک ...

عجب صبری خدا دارد.....

کوچ تا چند!!مگر میشود ازخویش گریخت؟!💫                الهی تو بخواهی، عوض هرکه نخواهد💛🍃                           از پذیرش درخواست دوستی معذورم، حتی شما دوست عزیز🙏

چند روز پیش شوهرم یه فیلم نشونم داد زنه بچه رو بلند میکرد با دستش میکوبید زمین من گوشی رو پرت کردم 😑😑 امروز خودم بچمو نیشگون گرفتم از بس در گوشم گریه کرد دیگه اخر شب طاقتم سر رفت  

‏یه سکوتی هم هست که مال بعد از شنیدن یه سری از حرفاییه که نباید می‌شنیدی حس عجیبیه بیرونش سکوته ولی از درونت هی صدای شکستن میاد   مباش در پی آزار و هر چه خواهی کن...که در شریعت ما غیر از این گناهی نیست!
2731
وای جای این حرف اینجاست این همه زن باردار بچه چطوری زنده مونده اگه از حال می‌ره

متاسفانه همسرم فیلمش رو دیده، بچه رو می زنه فیلم میگیره برای شوهر بی غیرتش می فرسته که تهدیدش کنه خواسته هاشو انجام بده

2738
الهی دستش بشکنه.من سر بچم داد زدم لکنت گرفته.اخه چطور میزنه.ببرنش دکتر شاید خبرمرگش مریضه

بهش گفتن مثل اینکه، قبول نمی کنه دکتر بره، می دونم مریضه خودش ولی واقعا اون بچه پس چی

متاسفانه همسرم فیلمش رو دیده، بچه رو می زنه فیلم میگیره برای شوهر بی غیرتش می فرسته که تهدیدش کنه خو ...

باورم نمیشه اون شوهره یا سیب زمینی طبق قانون مادر اگه بچه رو بزنه اگه جای کتک قرمز بشه باید به پدر بچه دیه بده چرا شوهرش شکایت نمی‌کنه مرتیکه گاو

بهش گفتن مثل اینکه، قبول نمی کنه دکتر بره، می دونم مریضه خودش ولی واقعا اون بچه پس چی

عزیزم قسمت میدم تو یکاری بکن گناه داره اون بچه خواهش میکنم ازت التماست میکنم یکاری بدا بچه بکن.انشالله خدا دوبرابرشو برات جبران کنه

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚