2376
2358
عنوان

متنفرم از این پشما

| مشاهده متن کامل بحث + 9954 بازدید | 185 پست
فول بادی رفتید؟ موهای نازکم دیگه در نمیاد؟ 

فول بادی نه ؛الان زیر بغلم۹۷درصدجواب گرفتم تو۷جلسه صاف صاف هست تقریبا؛بیکینی هم۷۵درصدبنظرجواب گرفتم.جلسات شارژ باید کامل شه ولی میدونی چیه الان بااینکه۷جلسه رفتم راحت راحت شدم منتظرببینم تو شارژ چجوری میشه خیلی راضیم

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
بچه ها میدونستین تنها کلینیکی که ضمانت ۱۰ ساله عدم بازگشت پلک رو میده و کارش به صورت تخصصی جراحی افتادگی پلک هست RMC هست . پیشنهاد میکنم برین پیششون عمل چشم گربه ای هم انجام میدن و کارشون کاملا حرفه ای و تخصصی هست . نه اینکه تحت نظر من برین اونجا ولی اینجا رو هم باجاهای دیگه مقایسه کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید! 
واقعا ؟تاچ حده میشه عکس یه قسمتشو بذاری

اولی دستمه

پایینی پام

اینجا فکر کنم ۷.۸ جلسه تموم شده بود و بعد یه ماه شاید چنتا دونه تار نو جوونه زده بود

ولی خب میگم دیگه پیگیر جلسات شارژ نشدم و الان اوضاع داره بد میشه🤣

چه ها توی لیزر زگیل تناسلی نمیگیره ادم؟

نه هم سری دستگاه بهت میدن شخصیه هم زیر انداز رو مرتب عوض میکنن  هر نفر  که میره داخل 

اگه جوابتو ندادم به این نتیجه رسیدم که در برابر فهمیدن مقاومی  😑

منم مثل تو ام اسی همش ژیلت به دستمه خیلی پر مو هستم 

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            
اگه دوست داری اونا هم برن آره برو حتما،  اما موی نازک زمان بیشتری طول میکشه که کلا بریزه و تعد ...

اهاان من موهای شکم و گردنم کرکی نیست اصلا ولی ضخیمم نیس رنگشونم تیرس

فقط اینکم تایم هر جلسه چقد هس؟

سرد یا گرم؟استفادش راحته؟چ مارکی ؟میشه بگی گلم 

موم سرد کنز بخر ۲۵ هست بنداز داخل آب بذار گرم شه پارچه موم هم متری بخری به صرفه هست متری هزار یا دو هزار هست البته بگم من یک موم فقط برای دوپام دو دستم هست چون شکم کمر حتی رو سینه مو داره هربار باید دوتا موم بخرم بس بشه  کل بدنم ضمن اینکه  باقی ایام روزها تو ماه نوره میزنم چون مو نرم در میاد و نازک تر میشه و زیر پوستی نمیشه بخاطر موم  و همچنین اون قسمت حساس چون موم انداختن اون قسمت کار هر کسی نیست باید حتما بری آرایشگاه 

2372
اهاان من موهای شکم و گردنم کرکی نیست اصلا ولی ضخیمم نیس رنگشونم تیرس فقط اینکم تایم هر جلسه چقد هس؟

پس برو حتما نتیجه میگیری چون مشکیه موهات 

مثلا بستگی به بدنت داره یکی 8 جلسه میره بعد تموم میشه میره توی شارژ

یکی 12 تا یا بیشتر... 

اینکه چقدر داخل اتاق باشی هم باز بستگی داره چقدر مو داشته باشی کسی که مو کمتر داره زودتر تموم میشه .. 

اما بعدا که بدنت صاف و نرم شد خودت عشق میکنی 🤤😂

چه غریبانه تو با یاد وطن می نالی ، من چه گویم که غریب است دلم در وطنم 🕊️
طوزی میگی آدم فک میکنه....عکس یه قسمت رو میتونی بذاری😀

الان که صافه😭😭

بذار شکممو ک هیچوقت ن ژیلت کشیدم ن اپلاسیون بذارم

بیین لیزر روش جواب میده یا ن😂

اهاان من موهای شکم و گردنم کرکی نیست اصلا ولی ضخیمم نیس رنگشونم تیرس فقط اینکم تایم هر جلسه چقد هس؟

اسی ؟! 

چی شد که نظرت عوض شد الان ؟؟ 

خدایی جااان من بگو اونو از کجات درآوردی که لیزیا خودشون میرن اپیلاسیون ؟؟😂

جایی که من میرم خود اپراتو ها همدیگه رو لیزر میکنن 

بعدم ۶ جلسه پایه هستا یعنی باید بدون وقفه بری تا نتیجه بده و فولیکول موها از بین بره بعدش بستگی به موهات داره چند جلسه ی دیگه لازمه 

اگه جوابتو ندادم به این نتیجه رسیدم که در برابر فهمیدن مقاومی  😑
بیکی هم اینجوره؟

نه بیکینی رو بهم گفت کلا باید بیشتر از ۷.۸ جلسه بیای که خب نرفتم به قول اون دوستمون بالاتر گفت من زیربغل و دست و پام خیلی بهتره وضعش تا بیکینی

ولی باز واقعا هم رو حجم موها تاثیر داشته هم ضخامتشو کم کرده

اره اینجام همینجوری بود میگم تا اینکه نمیدونم چ مشکلی پیش اومد اینجوری شد . جلساتمم میگم کامل تموم ش ...

یعنی کامل دراومده مثل قبل؟ژیلت هم کردی تواین سه ماه؟نرم نیست دیگه؟

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

عزیزم منم مث خودتم فقط کف دستم مو در نیومده ینی اگه راه داشت از تو مردمک چشمم مو میزد بیرون ضخیم و مشکی هم هستن تصمیم دارم لیزر کنم فعلا درگیرم اوکی شد میرم لیزر راحت میشم چیه این پودرموبر🤦🏻‍♀️

چندتا آرزو تو دلم دارم میشه برام سه تا صلوات بفرستین؟هرشب دعاتون میکنم❤️
2373