2752
2734
عنوان

خاطره ای که یادتون میاد میخواید خودتونو بکشید😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 807419 بازدید | 2900 پست

اینجوری یادم نمیاد تا حالم میاد یه دقیقه خوب شه بخندم یادم میاد گند میخوره تو حس خوبم😂😐

خیلی طول نکشید تا فهمیدم  قوی بودن به تحمل کردن نیست به قدرت رها کردنه ________پیگیر ارزوهامم بدجور تو دعاهاتون برای حاجت روایی منم دعا کنید💜💜____________ بزرگترین موفقیت یک دختر همین دختر بودنش است و بزرگترین شانس پدر مادرش دختر داشتن است🌱کاش نی نی یار بودم  اونایی که زن ستیزی  میکنن و ارزش زن رو زیر سوال میبرن و قدر دختر هارو نمیدونن تعلیق میکردم✌🏼ما اشرف مخلوقاتیم و تو تدبیر بقیه موجودات نقش داریم  پس حواسمون به حیوونا باشه گربه ها و سگ ها و... اونا نعمت های خدان اگه دیدی کسی داره اذیتشون میکنه حتی اگه خوشت نمیاد ازشون  ساکت نشین اونا پاکن و لایق ازار و اذیت نیستن 🐏😻🐕🦌 من دختر ارزو های کسی نیستم ولی هر روز به دختر ارزو های خودم نزدیک تر میشم🌹مدافع حقوق زنان❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عوضش الان خودت انقدر ب خودت برسو شیک باش ک کیییفکنی بشوره ببره اون اتفاقا دست تو نبوده باید میفتاده. ...

منم دقیقا عین ایشون بودم ولی چه فایده الان من کلی لباس میخرم ولی هیچ کدومم نمیپوشم نه آرایش میکنم نه به خودم میرسم هر چیزی تو زمان خودش قشنگه.من همیشه حسرت همه چیو داشتم تعطیلات عید ک میشد حاضر بودم بمیرم ولی نرم مدرسه چون همه دوستام لباس نو میپوشدن ب غیر منو خواهرم نه ک نداشته باشیم داشتیمو بهمون اهمیت نمیدادن و خرج نمیکردن برا ما 

سلام 

من تازه عروسی کرده بودیم رسمه هرکی عروسی کنه عید ک بشه قربونی بده مام عید بود قرار شد قربونی بدیم من وشوهرم عید ک تموم شد داشتیم می رفتیم بهست زهرا برا فاتحه جلو راه یه موتوری داشت رد میشد واستاد از شوهرم سوال کردامسال قربونی میدین بعد داشت می رفت من 😶😒سرمو از در ماشین بیرون کردم دا زدم اره قربونی داریم اگه میاید😑🤕خدایش یادم میاد میخواد سنگ شم دیگه

وقتے عادت دارے با هر ڪسے دردودل ڪنی،درست مثل اینه ڪه بهشون یه چک سفید امضا بدون تاریخ میدے تاهروقت هرجور خواستن ازش استفاده ڪنن
2731
چاکرتم قربانت 🥺💜🌵

نشی😘🌹

خدایا ازتو تورا میخواهم✨💚🕊من همه کاربرارو خانوم میبینم و به اسم پروفایل دقت نمیکنم سلام دوستم😍😍😍😘😘برای ظهور و سلامتی آقا امام زمان عج صلوات اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.تمام.وقتی نمازو شروع کردی هممه چیزو ول کنو فقط این وقت رو برای خدا بزار کلمه ب کلمشو تو مغزو جان و روح و قلبت معنی کن .از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز .انجامش بده و خودت قشنگ نتیجشو میبینی بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت.نماز شبم پررانرژی مثبته پر عشقه پر خوشحالی و حال خوشه و برنامه زندگی پس از زندگی روحتما ببینید که چراغ راه. اگه گفته هام کمکت کرد به حق دین گردنت نمونه هرروزیاهرشب برای سلامتی و ظهور آقا عج صلوات بفرست هرچقدر کرمت بود.ممنونم عاقبت بخیر باشید هر سال، هر ماه، هر هفته، هر روز، هر ساعت، هر دقیقه، هر ثانیه خدایا شکرت
خیلی عجله ای با جوراب از شونصد جا پاره رفتم دکتر،دکتر هم گفت بخواب رو تخت کفشاتو در بیار . من هی پام ...

نابود باید گردد🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

سعی میکنم توتاپیک هایی که خیلی خلوته شرکت کنم شاید تونستم کمکی بکنم 
 منم دقیقا عین ایشون بودم ولی چه فایده الان من کلی لباس میخرم ولی هیچ کدومم نمیپوشم نه آرایش می ...

میفهمم درکت میکنه حقباتوعهعزیز دلم 

اما..الان دگ تقصیر خودته اشکال نداره شاید اولشسخت باشه اماخودتو ب زوووور عادت بده مرتب و تمیز باشی

خدایا ازتو تورا میخواهم✨💚🕊من همه کاربرارو خانوم میبینم و به اسم پروفایل دقت نمیکنم سلام دوستم😍😍😍😘😘برای ظهور و سلامتی آقا امام زمان عج صلوات اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.تمام.وقتی نمازو شروع کردی هممه چیزو ول کنو فقط این وقت رو برای خدا بزار کلمه ب کلمشو تو مغزو جان و روح و قلبت معنی کن .از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز .انجامش بده و خودت قشنگ نتیجشو میبینی بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت.نماز شبم پررانرژی مثبته پر عشقه پر خوشحالی و حال خوشه و برنامه زندگی پس از زندگی روحتما ببینید که چراغ راه. اگه گفته هام کمکت کرد به حق دین گردنت نمونه هرروزیاهرشب برای سلامتی و ظهور آقا عج صلوات بفرست هرچقدر کرمت بود.ممنونم عاقبت بخیر باشید هر سال، هر ماه، هر هفته، هر روز، هر ساعت، هر دقیقه، هر ثانیه خدایا شکرت
درد تو چته امرو ها 

همون دردی که تو چند روز پیش داشتی متاسفانه سرایت کرده 😏

به خر الماس هم بدی یونجه میخواد بحث لیاقته 🤞🏻🖖🏻به ابن عباس فرمود : درباره چیزی که به تو مربوط نیست سخن مگو ، زیرا می ترسم به گناه دچار شوی ، درباره چیزی که مربوط به تو است نیز صحبت مکن ، مگر بدانی جای صحبت کردن است ، بسا از گویندگان که به حق سخن گفته اند ولی سرزنش شده اند. با دو کس بحث و جدال مکن ، شخص حلیم ، و شخص نادان . حلیم تو را عصبانی میکند و نادان اذیتت میکند ، در پشت سر برادر مومن خود همان چیزی بگو که دوست داری او پشت سر تو بگوید. چنان عمل کن همانند کسی که میداند از جرائمش بازخواستش میکنند و پاداش کارهای نیکش را میدهند.
دوستان میشه برای قبولی فرهنگیانم برام دعا کنید ؟ خواهششش میکنمممممممم 💔💔💔🥺🥺🥺🥺🥺

🌹

باشه بذار بگم    زایمان کرده بودم خونه مادرشوهرم اینا بودم  دسشوییشون و حمامشون جدا ...

.

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

تازه عقد کرده بودم با وزن ۴۸ کیلو قد ۱۶۷ . هیچی نداشتم انگار لک لک بود پاهام ‌ بعد خونه مادرشوهرم اینا رفته بودم هی ساپورت میپوشیدم با تیشرت کوتاه که اون مبارک نداشته ام همش بیرون بود بعدهی مادرشوهرم بهم میفهموند که این ساپورتا با تونیک بهترن مگه حالیم میشد . رفتیم عروسی اولین بار فامیلاش منو میدیدن یه جوراب شلواری مشکی کردم به پاهای چوب کبریتم دیگه کلا خطای دید ایجاد شد پاهام دیده نشدن بایه سارافن بسیاز کوتاه همه فامیلاشون گفته بودن اینو بهش نون ندادن خونه پدرش الان یادم میاد میگم کاش دیرتز ازدواج میکردم حداقل لباس پوشیدن یاد میگرفتم بعد 

سعی میکنم توتاپیک هایی که خیلی خلوته شرکت کنم شاید تونستم کمکی بکنم 
چرا منو نمیگی که با دیدن سریال •در چشم باد• چادر میپوشیدم یه روسری هم میبستم جلو صورت مثلا شبیه زنای ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

من و خواهرم تازه به دوران رسیده بودیم تازه لوارم ارایشی خریده بودیم درحد یه پنکیک و یه ریمل بعد ماه ...

🤣🤣🤣🤣 وای

ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
میفهمم درکت میکنه حقباتوعهعزیز دلم  اما..الان دگ تقصیر خودته اشکال نداره شاید اولشسخت باشه اما ...

فدات بشم عزیزم💗بله حق با شماست 

با کامنت این خانوم رفتم به اون دوران وگرنه بعد سی سال فهمیدم تنها چیزی که تو زندگی مهمه آرامشه بقیش پوچه

2706