2733
2739
عنوان

خاطره ای که یادتون میاد میخواید خودتونو بکشید😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 803443 بازدید | 2900 پست
من موهام کوتاه بود بعد عروسی کل دعوت میشدیم مامانم اکلیل طلایی و نقره ای میریخت رو سرم بعد یه کمم به ...

سال ۹۸ عقد کردم .

از شانس مگسی من ، جاریم آرایشگر بود .اومد به طرز فجیبی آرایشم داد .آنقدر زشت شدم که نگو . بعد اومد که تو صورتم اکلیل بریزه و من نذاشتم 

یعنی همون  رو اول ازدواجم ، جاری بودنشو ‌نشونم داد.

ی سری چند سال عروسی خواهرشوهرم تو خونه بود..با چه فیسو افاده ای لباس عروسکی پف دار لختی پوشیدم تا با ...

این دیگه خیلی سم بود

سعی میکنم توتاپیک هایی که خیلی خلوته شرکت کنم شاید تونستم کمکی بکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سریال دکتر قریبو باشوهرم نگاه میکردیم 

یهو ازم پرسید دکتر قریب چه مریضی داشته ک فوت میکنه

منم گفتم سرطان رحم داشته😐

میخواستم بگم سرطان معده ،ایشون مردبون

هرازچندگاهی شوهرم مسخره ام میکنه میگه دکتر قریب سرطان رحم داشته😒

من شب نشونم سیبیل داشتم نذاشتن بگیرم🤕

خداروشکر از اون شب عکس و فیلمی نگرفتیم

همین ۵ سال پیش بود منم ۱۶ سالم بود اون موقع زیاد سخت گیری نبود تو خانواده ها ولی براز ما حکومت نظامی بود

2731

خونه خالم بودم و فراموش کردم در دستشویی قفل کنم و دایی ام که باهم اختلاف سنی کمی داره یهو در باز کرد و منو توی اون حالت دید و من یک جیغ بنفش کشیدم و بقیه هم فهمیدن😖

یادگار برای روزی که بیام بگم تموم شددد.... 
2738
با اتوبوس کی رفتیم مشهد منم همیشخ خدا توپ اتوبوس حالت تهوع و استفراغ داشتم با عرض معذرت...یه کیسه فر ...

😂😂😂

ینو گفتی یاد خواهرشوهرام افتادم

دوتاشون یه بار سوار تاکسی میشن .مسیر طولانی بوده.از بخت بد یکی شون از همیناس که تو ماشین دلش بهم میخوره.بعد تا برسن به مقصد خودشو نگه میداره .تا پیاده میشه همون روبروش کنار خیابون یه مرد نشسته بوده رو کله این بدبخت بالا میاره😂😂✋

بعد اون یکی خواهره میگفت من راهمو کشیدم رفتم گفتم نگید من با شماهام.فکر کنم همون که حالش بد شده دخترش هم دنبالش بوده.

خلاصه مرده یکم بهش چیز گفته

اون یکی خواهرش هم میگفت صبر کردم تا دورش خلوت بشه تاکسیه بره بعد رفتم سمتش

یعنی صد بارم یادم بیاد محاله نخندم😂😂😂

این سوتی مال چندسال پیشه وقتی راهنمایی بودم و روی پسر راننده سرویسمون کراش داشتم و گاهی اون میومد دنبالمون و من مثلا خواستم بگم صندوق بزن بالا تا کیفم بزارم به جاش گفتم گاو صندوق بزن بالا 😤 کل سال میگفت بزار گاو صندوق بزنم بالا🤣🤣🤣🤣

یادگار برای روزی که بیام بگم تموم شددد.... 

چند سال پیش بایکی ازدوستام رفتیم مغازه کلاه فروشی فروشندشم یه اقای با کلاس بود ،بعد منم خیلی خودمو میگرفتم باکلاس جلوه میدادم دوستم ازم پرسید کدوم کلاه قشنگه بعد منم با یه اعتماد به نفس کاذب گفتم اون کلاه سیاه مشکی ⁦🤦🏽‍♀️⁩⁦⁦⁦(سیاه وسفید )دوسه بارم حرف تکرارمیکردم ینی تررزدم 🤪🤪😵 اقاهه که داشت دردیوار گاز میزد دوستتم کف زمین 🤪

خب خیلیا همینطورن🙄 دیگ نمیدونم برا ما ک شده🥲 تازه من پدرشوهرم ک عموم میشه جلوم راحته می..زه🤣🤣🤣 ...

ع شوهرت راحت نیس؟؟؟خوبه من پچم ۵ سالشه اگ یک وقت ناخواسته بگوزه دعواش میکنم

خدایا ب خاطر همه چیز شکر🙏🙏🙏

ازیکی ازهمکلاسیام بدم میومد چون همیشه حرفای زشت میزد روزی دیدم توحیاط یه عده روجمع کرده داره براشون بندری میرقصه وتواون حالت بازحرفای بدمیزد آروم رفتم دفتر فتانی شو کردم پیش ناظم .ناظممونم سخت گیرخط کش ورداشت زدبیرون منم پاورچین پاورچین راهمو کج کردم اونطرف ..

نه تولد   نه مرگ      نه آتش     نه باد     اعمال نیک مارا محو نخواهند کرد ....مهربانی از عشق برتر است ..مهربانی برتر است...