2737
2739
عنوان

هرکی منو دیده میگه تا میبینمت اندامتو یاد باربیا میفتم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 59244 بازدید | 809 پست
پز زیر پوستی😁

زیر پوستی چییه ....داره علنا میگه من باربی ام😂😂

من بلد نیستم  وقتی دلم گرفت ، با کسی درد و دل کنم ، بلد نیستم وقتی بی پناه بودم ، به کسی پناه ببرم ، من عادت کرده ام همه جا قوی باشم ، و این بیشتر از همیشه ضعیفم میکند ...! 💐 تنهایی شیک تره ...! 💐 چه درونم تنهاست ..........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام وقتتون بخیر در یک مسابقه شرکت کردم نیاز به رای دارم ، لطفا در لینک زیر  عکس 16 رو رای بدی ...

رای دادم 

سه ر بنه وه بان به رزی شانم تا به لکو ده رچو شه که تی گیانم سه ره بنه وه بان سینه چو سه نگم ، به لکو بزانی ارات دل ته نگم        ۱۴۰۱/۶/۲۲   این و نوشتم تا همیشه یادم باشه🙃
2728
2738
به منم میگن هیکلت قشنگه

مادر شوهرم یه بار به مامانم میگفت ماشالله فلانی(من)اندامش خیلی خوبه شبیه اسبه😑اسب نماد زیبایی اندامه🤣🤣اولین بار منو تو لباس مجلسی دیده بود بیچاره 

چه بگویم....؟ نگفته هم پیداست...!

بزار دیگ

دردناک ترین چیز آن است که انسان حقش را آرزو کند                                                                                 تو تاپیک های عکس تگم کنید♥                                                            تاپیک ناشناس من🙂