2733
2739

من خودم ۹ سالم بود نمی دونم چی شد از خواب بیدار شدم دیدم یه گوله ی نور روی سقف می چرخه بعدم اومد پایین و شکل یه ادم شد بعدم دو تا داداشام توی حال خونه خوابیده بودن بالا سرشون راه رفت و بهشون نگاه کرد بعدم غیب شد یادمه اون لحظه هی دستمو نیشگون میگرفتم ببینم واقعا بیدارم یا نه اصلا چشمام چهار تا شده بود خیلی عجیب بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم تو خواب یه زن چادرمشکی با صورت معمولی میبینه ولی خیلی ازش می‌ترسه چند ساله خوابشو میبینه گاهی هم تو واقعیت یهو یادش میوفته از ترس اشک تو چشاش جمع میشه

دنیای مجازیه😇ولی قلبا واقعی میشکنه
2731

پسر عموم می گفت سال کنکورم بوده داشتم توی اتاق توی ده درس می خوندم می گفت یهو دیدم پشت کمرم سنگینی کرد و خم شد سرمو برگردوندم ببینم چیه دیدم یه پیرمز با دماغ خیلی بزرگ پشت کمرم نشسته و داره می خنده می گفت از ترس اونقدر فریاد زدم تا مامان بابام دویدن توی اتاق بعد دیگه غیب شده

همه میگن همزاده وقتایی ک شوهرم خونست نمیبینم فقط وقتایی ک تنهام .اوایل خیلی میترسیدم سریع از خونه میزدم بیرون الان عادیه برام هرچی هست بی ازاره

مهم ترین نقطه هستی خود تو هستی
2740

سلام همینایی که تو نی نی سایت میگن شنیدم

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡