2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این همراه با چله دعای معراج باید انجام بشه؟

نه کلا شمع سبز برای امام حسن مجتبی خیلی حاجت میده به دلم افتاد بهتون بگم ایشالا حاجت روا بشید من به این اقا ارادت خاصی دارم احساس میکنم حاجتتو میگیری ان شاالله

اسمم فاطمه است بگو یا امام حسن مجتبی حاجت این دختر خانم هم بده 

مشکلتون چی بود.؟

یه خونه تو یه جای پرت شهر داشتم که فروش نمیرفت هر کس هم مشتری میشد خیلی زیر قیمت میخواست . تازه با قیمت واقعیش هم نمیتونستم برم جای بهتر که نزدیکتر به خانوادم باشم هم خودم هم بچم افسرده شده بودیم تمام شهررو زیر رو کرده بودیم با پول ما نمیشد خونه خرید ومن فکر میکردم تا اخر عمرم باید همون جا بمونم ولی یهو همه چی عوض شد .

2728
چه موقع میخوندی

من بعد از نماز میخوندم . هر زمان به دلت افتاد بخون . شاید باورت نشه اولین بار که خوندمش یه جایی از دعا که رسبدم دلم لرزید اون موقع حس کردم حتما جوابمو از دعا میگیرم

نه کلا شمع سبز برای امام حسن مجتبی خیلی حاجت میده به دلم افتاد بهتون بگم ایشالا حاجت روا بشید من به ...

مرسی بانو 

حاجت رواشی ان شاءالله 

من تا ابان سال دیگه به ارزوم میرسم.تا۱۴۰۲/۰۸/۲۴✌💪کد ملیتو حفظ باش.سر زده جایی نرو.قبل از عمل بینی حتما شیو کن.
2738
من بعد از نماز میخوندم . هر زمان به دلت افتاد بخون . شاید باورت نشه اولین بار که خوندمش یه جایی از د ...

ممنون که گفتین🥰

ان شاءالله ماهم حاجت روا بشیم و تاپیک بزنیم🙏 

کاربری قبلیم  دیماهی😍
به روز که کاملا امیدم رو از دست داده بودم یادم به حرف اون خانم اومد و با خودم گفتم مشکل من که از مرگ ...

عزیزم چه عالی منم مجردیم میخوندم همیشه بخاطر فضایلش بیشتر واقعا هم برکت داد به زندگیم الان مدیونشم

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻