2737
2734
هیچی از اون شب دعوا میشه جدا میخوابه عنتر خان فکر کرده من راست گفتم تا صبح بیدارم

والا بخدا من ی کلام به شوهرم گفتم از جدا خابیدن بدم میادا 

هر وقت قهر میکنه متکاشو برمیدارع ریز ریز میخنده میره اتاق 

منم سری قبلی ساطور اشپزخونه رو بردم با خودم بالاسرش وایسادم گفتم پاشو برو سر جات تا روی سگ منو بالا نیوردی 

گرخید رف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا بخدا من ی کلام به شوهرم گفتم از جدا خابیدن بدم میادا  هر وقت قهر میکنه متکاشو برمیدارع ری ...

من اصلا واسم مهم نیست خودشم میدونه انقدر مغرورم اون شبم تو دعوا میخواستم خرش کنم اینو گفتم

گناه من سادگی بود .
2738
من اصلا واسم مهم نیست خودشم میدونه انقدر مغرورم اون شبم تو دعوا میخواستم خرش کنم اینو گفتم

نه من خیلی ازین ی اخلاق بدم میاد جا سوا کردن دیگ از وقتی ساطور دستم دیده نمیره 😎

خب تحسین فرق داره تا اینک خودتو وابسته نشون بدی  کلمه هایی مثل بدون تو میمیرم  نباشی دق ...

حالا بزار میبینی این حرفا مال مردای ایران نیست انشا..مال شما باشه ولی شوهرمن که جنبه نداره 

گناه من سادگی بود .

ولی واقعا بی جنبن مردا 

من خواهرم نامزد بودم میگف هیچ وقت نگی بهش خوشگله یا خوشتیپه ها پدرتو درمیاره 

اقا من ی بار به این گفتم خوشتیپ من دیگ مگه ول میکنه از خونه میخایم بریم بیرون هی میگه حست چیه با ی خوشتیپ میخای بری بیرون😐

2706