2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعیشون اصلا. زشتن. ولی شدیدا جراحی مده اونجا. اینا هیچکدوم طبیعی نیستن. بعد از جراحی بله. خوشگلن. 

اون خط زیر چشم عکس آخری رو می بینی؟ حتی اونم جراحیه. چون یکی از نمادهای زیبایی تو کره همینه. برخلاف چیزی که همه فکر می کنن پوست های خیلی بد و ناسالمی هم دارن.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2731
کره ای ها اسکلت سر بزرگ و چهارگوشه دارن، از هزاران سال پیش هم همین طور بوده، از وقتی در عمل های زیبا ...

دقیقاااا..و خیلی هم خوب انجامش میدن حقیقتا

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤

سومی ایو یه خیلی دوسش دارم

ولی در کل بیشتر واسه ارایش و عملایی ه که میکنن ذاتا ای نقد  خوشگل نیستن بنظرم

مریم میرزاخانی ریاضی‌دان ایرانی و استاد دانشگاه استنفورد بود. میرزاخانی در سال ۲۰۱۴ به دلیل کنشگری در زمینه «دینامیک و هندسه سطوح ریمانی و فضاهای پیمانه‌ای آن‌ها» برنده مدال فیلدز شد که بالاترین جایزه در ریاضیات است. وی تنها زن و اولین ایرانی برندهٔ مدال فیلدز است.       میدونستی وقتی لبخند میزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟ دروغ گفتم فقط میخواستم لبخند بزنی:)                             اون چیزی که از علم و ثروت بهتره فرآموشیه:)              هیچ پایانی،به راستی پایان نیست در هر سرانجام مفهوم یک آغاز نهفته است.  میدونستی پروانه ها نمیتونن بالهاشونو ببینن؟ و اصلا خبر ندارن که چقدر قشنگن. شاید تو هم یه پروانه‌ای، یه انسان فوق‌العاده، فقط خودت نمیتونی ببینیش :) https://t.me/darkblue404 اینجا پر از حس خوبه واسه من 
2738

نه نرمالشون خیلی زشتن

پوستاشونم داغونه

عمل می کنن و میکاپ میشن خوشگل میشن وگرنه نچرالی زشتن

💍👩‍❤️‍👨/تاپیک ها از قبل دی سال ۱۴۰۰ مال من نیستن،کاربری واگذار شده/درخواست دوستی ممنوع

اره ولی بیشترشون عمل کردن پلک رو    نمیگم بدن   مورد پسند من نیستن همین

رنگین کمون های زندگیتو بشمار نه طوفان هاشو...✋            به بعضیا باید گفت آروم تر برو شعورتم بهت برسه🤝    بعضی از نشدنی زندگیتونو بذارین به حساب اینکه اگه میشد خیلی بد میشد👍    آدمها وقتی نمی تونن مثل گذشته ازت استفاده کنن میگن چقد عوض شدی🙂      اگه داشتم نظر میدادم و نظرم درست بود سن و سالمو بهونه نکن .... عقل و شعور به سن و سال نیست   .....                              ماتیلدا : زندگی همیشه به این سختیه یا فقط وقتی                           بچه ای اینطوره؟                                                                                           لئون:همیشه اینطوره!            🌱    دیالوگ فیلم لئون حرفه ای  

همه ی آدما قشنگن 

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین