2737
2739
عنوان

بشنوید از دختری که رابطه مامان باباشو نجات داد😁❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 3084 بازدید | 95 پست
قطعا همین مادر خیلی برای بچه ش دلسوز و مهربانه و قطعا بیرحم نیست و الآن فقط دلگیر و ناراحته. فقط ای ...

چرا نمیذارین به خودش بیاد؟

چرا نمی فهمین این حرف و دیدگاهو دخترش بشنوه چی میشه؟

چرا ول نمیکنین

چرا عوضه مادر دلت برا دختر نمیسوزه؟

دختر کمبود محبت داشته باشه مضراتش بیشتره یا مادر؟

ریپلایمم نکن دیگه فرشته مهربون

چون نخونده پاک میکنم اعلانمو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من فکر اینجاشم کردم خواهر 😎 سریعا من شوهر میکنم ی پسر میارم 😑😂 پسرم و میزارم تو زود پز ، اسی رو ...

خب خداراشکر اینجا یه نفر عروس هم کردیم.

عزیزان حدودا تا بچه کاربر گلمون بزرگ شه و تو زودپز هم بزاریم یه ۱۵ سال طول میکشه .

برای ۱۵ سال دیگه عروسی پسرت و اسی چی بپوشم 

ای بابا🤪😐

2740
خدا بهشون سلامتی بده ایشالا🥺❤️

مرسی عزیزم😘💚

الهی که همه ی مامان باباها از غم و بیماری در امان باشن

بکشید ما را؛ ملت ما بیدار تر میشوند...گوشه گوشه ی این سرزمین لاله زاره🌷 ای قدس به تو از جان سلام🇵🇸نَصْرُ مِنْ الله وَ فَتْحٌ قَريب🇵🇸حُبُّ الْحُسِينْ يَجْمَعُنا💚ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم...هر کسی پیر شود از بر و رو می افتد،پیر میخانه ی ما اشرف مخلوقات است...سالها گریه به تو جرم تلقی میشد،روضه ی هر شب ما برکت روح الله است...💚امید غریبان تنها کجایی؟!دیشب به سرم باز هوای دگر افتاد/در خواب مرا سوی خراسان گذر افتاد/چشمم به ضریح شه والا گوهر افتاد/این شعر همان لحظه مرا در نظر افتاد/با آل علی هر که در افتاد ور افتاد... یه جا خدا در نهایت همدردی میگه:"و لَقَد نَعلَمُ اَنَکَ یَضیغُ صَدرُکَ بِما یَقولونَ" و ما میدانیم سینه ات تنگ میشود از آنچه میگویند...یعنی فکر کن اون لحظه ای هم که دلت از همه ی آدما میگیره خدا حسش میکنه...و به هنگام دلتنگی به آسمان نگاه کن،ما نگاه های تو را به طرف آسمان میبینیم...بقره/۱۴۴..."اَنا عِندَ قُلوب اَلمُنکَسِرَة"من نزد قلب های شکسته ام...به مو میرسه،اما پاره نمیشه،چون خدا هست...