2733
2734
عنوان

دوستانی که میخوان اردیبهشت اقدام کنن بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 54024 بازدید | 8950 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم هستم اسمم یاسمن هستش دلم دخمل میخواد خودمم20سالمه
من فاطمه هستم و شیدا دوستمه که به خاطر نجاتم کاربریش داده من تا کمکم کنید خودم نجات بدم از بدبختی.واسم بی زحمت صلوات بفرستین آدم بشم
2731
سلام ..منم هستم البته تو اقدامم7 ماهه پلی کیستیکم...26 سالمه برای فرزند دوم تو اقدامم اگه خدا بخواد
وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا....... و او را از جایی که گمان نمی برد روزی می دهد"و هر کس بر خدا توکل کند او برای وی کافی است"... همانا خداوند به ثمر رساننده ی امر خویش است...بی تردید خدا برای هر چیز اندازه ای نهاده است...
2740
انتظار خیلی سخته ...انشاالله همه زود نتیجه بگیرید
وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا....... و او را از جایی که گمان نمی برد روزی می دهد"و هر کس بر خدا توکل کند او برای وی کافی است"... همانا خداوند به ثمر رساننده ی امر خویش است...بی تردید خدا برای هر چیز اندازه ای نهاده است...
نه مشکلی نداشتم ماه دوم اقدام باردار شدم...
2706